Strona glowna

Niedziela, 05 grudnia 2021, Do końca roku 26 dni Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Wiadomosci

Jesienne porządki w ogrodzie - jak wybrać skuteczną dmuchawę do liści?

Dodane: red Data: 2021-10-26 12:53:38 (czytane: 745)  Wersja do druku

Wraz z nadejściem jesieni wiele osób rozgląda się za narzędziami ogrodowymi, które ułatwią sezonowe prace ogrodowe, czy po prostu pozwolą wygodniej zadbać o porządek wokół posesji. Jednym z takich narzędzi jest dmuchawa, dzięki której zagarnianie opadających liści jest znacznie prostsze i szybsze. Obecnie to naprawdę wygodny w obsłudze, lekki sprzęt w rozsądnej cenie, dlatego coraz więcej osób decyduje się zamienić klasyczne grabie właśnie na dmuchawę. Co warto wiedzieć przed zakupem? Podpowiadamy.

Przeczytaj również:
Powrót (2021-12-04 21:38:49) - Komentarzy:(0)
Wystawa miniatur i figurek kolekcjonerskich (FOTO) (2021-12-04 21:19:50) - Komentarzy:(0)
XXX Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym (FOTO) (2021-12-04 17:32:08) - Komentarzy:(0)
Mikołajki na sportowo (FOTO) (2021-12-04 17:01:49) - Komentarzy:(0)
Miliony złotych wsparcia dla naszych samorządów w ramach laboratoriów przyszłości (2021-12-04 10:00:25) - Komentarzy:(4)
Wyraź to w PIXEl-Ach! (FOTO) (2021-12-03 15:20:08) - Komentarzy:(3)