Strona glowna

Sobota, 15 sierpnia 2020, Do końca roku 138 dni Imieniny: Marii, Napoleona, Stelli

Wiadomosci

Wczoraj odbyło się specjalne spotkanie z Jackiem Sasinem

Dodane: red Data: 2020-07-01 18:43:37 (czytane: 2205)  Wersja do druku

-W I turze wyborów w moim powiecie biłgorajskim Andrzej Duda otrzymał ogromne poparcie mieszkańców, aż 64,63% Wniosek po dzisiejszym spotkaniu biłgorajskiej drużyny Andrzeja Dudy z wicepremierem Jacek Sasin mógł być tylko jeden - pełna mobilizacja! - napisał na jednym z portali społecznościowych, wicemarszałek Michał Mulawa.

Na terenie Biłgoraja odbyło się wczoraj spotkanie z wicepremierem,  ministrem Aktywów Państwowych Jackiem Sasinem oraz Poseł Beata Strzałka, radnymi Sejmiku Województwa Lubelskiego Michałem Mulawą i Grzegorzem Wróblem oraz Starosta Biłgorajskim Andrzejem Szarlipem. Uczestniczyli w nim także wójtowie gmin Ziemi Biłgorajskiej, członkowie PiS oraz Zjednoczonej Prawicy i symatycy partii.

spotkanie_z_jackiem_sasinem.jpg

Głównym tematem spotkania z wicepremier Sasinem i członkami oraz sympatykami PiS powiatu biłgorajskiego była druga tura wyborów prezydenckich.

/red./

Przeczytaj również:
Burmistrz Janusz Rosłan o Henryku Wujcu (AUDIO) (2020-08-15 14:44:14) - Komentarzy:(1)
Święto Wojska Polskiego (2020-08-15 14:25:08) - Komentarzy:(2)
100-lecie "Cudu nad Wisłą". Powiatowe obchody w Biłgoraju (FOTO, AUDIO) (2020-08-15 13:22:29) - Komentarzy:(7)
Zmarł Henryk Wujec, pochodzący spod Biłgoraja działacz polityczny i fizyk, Honorowy Obywatel Miasta Biłgoraj (2020-08-15 09:21:16) - Komentarzy:(9)
Matka Wywyższona (2020-08-14 22:40:44) - Komentarzy:(0)
Pątnicy dotarli do Królowej Polski. Zakończyła się 38. Piesza Pielgrzymka Zamojsko - Lubaczowska na Jasną Górę (AUDIO) (2020-08-14 13:44:42) - Komentarzy:(2)
Kolejne ogniska ASF. Wybitych w naszym regionie zostanie około 800 sztuk świń (2020-08-14 12:32:27) - Komentarzy:(1)
Powiatowy Konkurs na Wolontariusza 2020 roku (2020-08-12 12:47:32) - Komentarzy:(0)
63% polskich rowerzystów chce rozbudowy infrastruktury dla poprawy bezpieczeństwa (2020-08-11 13:50:56) - Komentarzy:(0)
Apel do mieszkańców miasta Biłgoraja o prawidłowe postępowanie z odpadami (2020-08-11 13:30:36) - Komentarzy:(10)


  Komentarze (9)
     

2020-07-02 10:01:30
czy miejsce po spotkaniu zostało już zdezynfekowane !?

Jan
2020-07-02 09:48:38
Dla dobra Polski i naszych dzieci musi wygrać Andrzej Duda. Stop Ideologii LGBT i emigrantom!

Logan
2020-07-01 23:16:42
Ja głosuję na naszego prezydenta Andrzeja Dudę.
Chcę dalszego rozwoju Polski.

trzask
2020-07-01 22:05:33
PAD w TVP pis to pewnie codziennie by się lansował, ale w niezależnych mediach to strach obleciał, szczególnie, że pytań by się nie znało. Taki to nasz bohater.

apel
2020-07-01 21:57:04
Mieszkańcy Biłgoraja. Nie ośmieszajcie się głosując na PAD. Naprawdę pomyślcie sami, bez
tuby propagandowej Kurskiego, na którą także ja muszę (choć nie chcę ) placić.

Logan
2020-07-01 20:35:47
Duda, a właściwie to na rozkaz Kaczyńskiego, odmówił udziału w jutrzejszej debacie, boi się niewygodnych pytań, najlepiej wychodzą mu wywiady w wazelinie TVPropaganda. Czyli Duda jesteście cykorem

2020-07-01 20:12:14
Tylko Andrzej Duda ! Wygra dla Polski!

R.Trzaskmusisz
2020-07-01 19:50:57
Drukowały się karty wyborcze na 2 turę ?

2020-07-01 19:26:17
Strach ogarnoł starych wyjadaczy z państwowego koryta.