Strona glowna

Poniedziałek, 17 grudnia 2018, Do końca roku 14 dni Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Wiadomosci

Wjechał w samochód, a potem w budynek - miał prawie 2 promile

Dodane: red Data: 2018-08-10 07:45:32 (czytane: 2106)  Wersja do druku

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 60-latek z Powiatu Brzozowskiego. Mężczyzna wczoraj kierując Citroenem wjechał w inny pojazd, a następnie w budynek przy ul. Prusa w Biłgoraju. Jak ustalili policjanci miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

W środę około godziny 10:30 na stanowisko dowodzenia biłgorajskiej Komendy zadzwoniła 37-letnia mieszkanka Gminy Biszcza, która poinformowała policjantów, że w jej zaparkowany pojazd marki Renault na ul. Prusa w Biłgoraju uderzył kierowca samochodu marki Citroen, a następnie wjechał on w budynek znajdujący się przy tej ulicy.

pijany_kierowca.jpg

-Kobieta podejrzewała, że kierowca Citroena może być nietrzeźwy. Jak się okazało, nie myliła się. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że 60-letni mieszkaniec Powiatu Brzozowskiego, który kierował citroenem cofając uderzył w tylny zderzak Renaulta uszkadzając go, a następnie wjechał w elewację jednego z budynków znajdującego się przy tej ulicy - relacjonuje rzecznik prasowy KPP w Biłgoraju.

Przeczytaj również:
Opłatkowe spotkanie z kolędą w BCK (FOTO, VIDEO) (2018-12-16 22:08:23) - Komentarzy:(1)
Szaleństwo zakupów na bożonarodzeniowym jarmarku w BCK (FOTO) (2018-12-16 16:31:09) - Komentarzy:(0)
Radujcie się! (2018-12-15 22:05:11) - Komentarzy:(0)
Nowele Wacława Żmudzkiego wydane. Trwa ich promocja (2018-12-15 21:55:51) - Komentarzy:(0)
Najważniejsze, to wiedzieć, co się chce w życiu robić. Warsztaty zawodowe w ZSZiO (2018-12-15 21:01:29) - Komentarzy:(2)
Moje Boże Narodzenie (2018-12-15 20:30:38) - Komentarzy:(0)
Stypendia dla najzdolniejszych uczniów (2018-12-14 22:46:37) - Komentarzy:(1)
Na ratunek tarczycy (2018-12-14 22:28:52) - Komentarzy:(2)
Trening z mistrzynią (2018-12-14 21:53:54) - Komentarzy:(0)
Pluszowy przyjaciel każdego dziecka (FOTO) (2018-12-14 21:28:42) - Komentarzy:(1)


  Komentarze (6)
     

pietryk
2018-08-10 15:29:03
Umorzyć!!! Nawet nie ma o czym pisać! Wielka mi sensacja! Nikt nie zginął, pan Wiesiu ścianę naprawi i po kłopocie! Teraz mamy nową Polskę i takie rzeczy będą się zdarzać, a sądy będą umarzać. Dziękujemy Panu Kita za danie dobrego przykładu, dziękujemy biłgorajskiemu sądowi za uczciwe umorzenie sprawy i rozsądne rozstrzygnięcie. Za straty moralne Pan Sekretarz powinien dostać medal męstwa i postawy Prawdziwego Polaka- takiego który po kielichu wie że nikogo nie rozjedzie i ch...! Co czasem żonę zleje, co wytnie wszystkie drzewa w okolicy i wybije co żyje dla zabawy.
Wdzięczny Naród!

xx
2018-08-10 11:46:40
Nie będzie zadnej kary.umorzyc i po sprawie.

jan
2018-08-10 09:15:35
spokojnie poczekać az sedzia wróci z urlopu i wokanda i 2 letni okres naprawy ,po umorzeniu ,bo trend w orzekaniu wyznaczono.

....
2018-08-10 08:48:50
A może też jest jakimś sekretarzem ?

niezawisły osąd
2018-08-10 08:23:15
Umorzyć warunkowo jak sprawiedliwość to dla wszystkich jednakowa a nie tylko dla jednego z słynnego niezastąpionego samorządowca

jak go będzie sądziła ta sama
2018-08-10 08:07:21
osoba co pana Kitę ,to facet już ma ubaw na całego. Sani sędzia powie ..... Polacy nic się nie stało .... Polacy nic się nie stało !!