Strona glowna

Wtorek, 21 sierpnia 2018, Do końca roku 132 dni Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Wiadomosci

Wjechał w samochód, a potem w budynek - miał prawie 2 promile

Dodane: red Data: 2018-08-10 07:45:32 (czytane: 1879)  Wersja do druku

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 60-latek z Powiatu Brzozowskiego. Mężczyzna wczoraj kierując Citroenem wjechał w inny pojazd, a następnie w budynek przy ul. Prusa w Biłgoraju. Jak ustalili policjanci miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

W środę około godziny 10:30 na stanowisko dowodzenia biłgorajskiej Komendy zadzwoniła 37-letnia mieszkanka Gminy Biszcza, która poinformowała policjantów, że w jej zaparkowany pojazd marki Renault na ul. Prusa w Biłgoraju uderzył kierowca samochodu marki Citroen, a następnie wjechał on w budynek znajdujący się przy tej ulicy.

pijany_kierowca.jpg

-Kobieta podejrzewała, że kierowca Citroena może być nietrzeźwy. Jak się okazało, nie myliła się. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że 60-letni mieszkaniec Powiatu Brzozowskiego, który kierował citroenem cofając uderzył w tylny zderzak Renaulta uszkadzając go, a następnie wjechał w elewację jednego z budynków znajdującego się przy tej ulicy - relacjonuje rzecznik prasowy KPP w Biłgoraju.

Przeczytaj również:
Ważne dla osób z rentą rodzinną (2018-08-20 18:08:32) - Komentarzy:(0)
IV Spotkanie Graniczne w Bukowinie (FOTO) (2018-08-20 17:56:39) - Komentarzy:(0)
Nasi kolarze nie zawodzą (2018-08-20 16:50:32) - Komentarzy:(0)
Rajd granicą zaborów (2018-08-19 22:24:34) - Komentarzy:(7)
Dożynki w Obszy (FOTO) (2018-08-19 21:52:40) - Komentarzy:(1)
Eucharystia - zjednoczenie z Bogiem (2018-08-19 01:14:45) - Komentarzy:(1)
Rajd rowerowy józefowskimi szlakami (2018-08-18 21:18:54) - Komentarzy:(0)
Odpowiedzą za kierowanie w stanie nietrzeźwości (2018-08-17 15:16:01) - Komentarzy:(13)
Ujawniono zwłoki w okolicach miejscowości Okrągłe (2018-08-17 11:09:08) - Komentarzy:(0)
Wjechał w radiowóz. Miał prawie 2 promile alkoholu w organiźmie (2018-08-17 10:53:55) - Komentarzy:(1)


  Komentarze (6)
     

pietryk
2018-08-10 15:29:03
Umorzyć!!! Nawet nie ma o czym pisać! Wielka mi sensacja! Nikt nie zginął, pan Wiesiu ścianę naprawi i po kłopocie! Teraz mamy nową Polskę i takie rzeczy będą się zdarzać, a sądy będą umarzać. Dziękujemy Panu Kita za danie dobrego przykładu, dziękujemy biłgorajskiemu sądowi za uczciwe umorzenie sprawy i rozsądne rozstrzygnięcie. Za straty moralne Pan Sekretarz powinien dostać medal męstwa i postawy Prawdziwego Polaka- takiego który po kielichu wie że nikogo nie rozjedzie i ch...! Co czasem żonę zleje, co wytnie wszystkie drzewa w okolicy i wybije co żyje dla zabawy.
Wdzięczny Naród!

xx
2018-08-10 11:46:40
Nie będzie zadnej kary.umorzyc i po sprawie.

jan
2018-08-10 09:15:35
spokojnie poczekać az sedzia wróci z urlopu i wokanda i 2 letni okres naprawy ,po umorzeniu ,bo trend w orzekaniu wyznaczono.

....
2018-08-10 08:48:50
A może też jest jakimś sekretarzem ?

niezawisły osąd
2018-08-10 08:23:15
Umorzyć warunkowo jak sprawiedliwość to dla wszystkich jednakowa a nie tylko dla jednego z słynnego niezastąpionego samorządowca

jak go będzie sądziła ta sama
2018-08-10 08:07:21
osoba co pana Kitę ,to facet już ma ubaw na całego. Sani sędzia powie ..... Polacy nic się nie stało .... Polacy nic się nie stało !!