Laserowa korekcja wzroku. Gdzie najlepiej ją wykonać?
2021-10-13 08:27:46

Marzysz o odzyskaniu pełnej ostrości widzenia? Szukasz nieinwazyjnej, nowoczesnej i skutecznej metody, która raz na zawsze wyeliminuje Twój problem? Z odpowiedzią przychodzi laserowa korekcja wzroku. Dzisiaj podpowiemy Ci, gdzie najlepiej ją wykonać!Decyzja o laserowej korekcji wzroku pozwoli Ci odzyskać ostrość widzenia


Wiemy, że szukasz najbezpieczniejszej metody korekcji wzroku, dlatego nim przejdziesz do wyboru konkretnej kliniki, zapoznaj się z z najnowocześniejszą metodą leczenia wad wzroku. Z pewnością należy do niej metoda SmartSight, która jako jedyna zapewnia pełną kontrolę nad położeniem oka w trakcie zabiegu. Dzięki metodzie SmartSight masz gwarancję pełnej precyzji. Wszystko za sprawą zaawansowanej elektroniki, która śledzi każdy, najdrobniejszy ruch Twojej gałki ocznej. Niezwykle precyzyjny laser femtosekundowy Schwind Atos pozwala na skorygowanie wady wzroku w ekstremalnie krótkim czasie. Laserowa korekcja nigdy nie była tak prosta!


[obraz_1]


Metoda laserowej korekcji wzroku, która zrewolucjonizowała zabiegi usuwania wad wzroku


Dlaczego metoda SmartSight jest przełomowa? Ponieważ eliminuje ingerencję w powierzchnię rogówki oka. W tej metodzie nie nie usuwa się warstwy nabłonka i nie tworzy cienkiego płatka rogówki. Dzięki temu już po trzech dniach od zabiegu odzyskujesz 100% ostrość widzenia i raz na zawszę eliminujesz wadę wzroku.


Co daje jeszcze profesjonalna korekcja wzroku? Przede wszystkim wygodę, ponieważ już po 30 minutach od wykonanego zabiegu możesz opuścić klinikę, a proces gojenia jest znacznie skrócony. Wszystko odbywa się w znieczuleniu miejscowym w formie kropel.


laserowa_korekta_wzroku.jpg


Szukasz profesjonalnego zabiegu laserowej korekcji wzroku?


Najnowocześniejsze metody leczenia są wykonywane w renomowanych i sprawdzonych klinikach. Warto zapoznać się z ofertą Centrum Okulistycznego Eyemed, które specjalizuje się w opisywanej przez nas metodzie SmartSight.


Zespół kliniki jako pierwszy przeprowadził operację za pomocą lasera femtosekundowego Schwind Atos. Z pewnością zgodzisz się z nami, że doświadczenie personelu ma gigantyczny wpływ na sukces korekcji laserowej. Ryzyko powikłań zostaje wyeliminowane, a Ty cieszysz się bezbolesną rekonwalescencją. Bezpieczeństwo pacjenta jest najważniejsze.Zapomnij o noszeniu tradycyjnych okularów i czasochłonnej wymianie soczewek kontaktowych


Soczewki kontaktowe powodują duży dyskomfort? Twoja wada wzroku może raz na zawsze zostać wyeliminowana. Cierpisz na krótkowzroczność? https://dbamooczy.com.pl/krotkowzrocznosc/. Decyzja o zabiegu laserowej korekcji wzroku może raz na zawsze odmienić komfort Twojego życia. Nowoczesne metody pozwalają całkowicie eliminować wady wzroku i to bez długotrwałej rekonwalescencji. Wiedz, że metod laserowej korekcji wzroku jest wiele, jednak warto postawić na najlepszą. Poprawa ostrości widzenia i bezbolesna rekonwalescencja to realizacja potrzeb każdego pacjenta. Zastanawiasz się jak wyglądałoby Twoje życie bez wad wzroku? Sprawdź: https://leczeniewadwzroku.pl/.

*Artykuł sponsorowany


http://lubelskieonline.pl/wiadomosci/printnews.php?id=28083