Kolejne dobre informacje z ciężarowych pomostów. Zawodniczy ZNICZa zdobyli medale
2020-11-21 18:42:02

Dziś odbył się Wojewódzki Turniej Ziemi Puławskiej w Podnoszeniu Ciężarów. Do Puław pojechała mocna reprezentacja Ludowego Klubu Sportowego ZNICZ Biłgoraj, z sekcji podnoszenia ciężarów. Zawodnicy nie zawieźli. Dla Biłgoraja zdobyli kilkanaście medali.

W zawodach wystartowali:
Nikola Pałubska zajęła II miejsce w kategorii 49 kg, uzyskując w dwuboju 98 kg (45 kg/ 53kg) oraz zajmując II miejsce w punktacji Sinclera do lat 15;
Natalia Nowacka zajęła I miejsce w kategorii +87 kg, uzyskując w dwuboju 173 kg (75 kg/98 kg) oraz zajmując I miejsce w punktacji Sinclera OPEN;
Maciej Szczygielski zajął I miejsce miejsce w kategorii 55 kg, uzyskując w dwuboju 70 kg (30 kg/40 kg);
Huert Pochwatka zajął III miejsce w kategorii 61 kg, zaliczając swój debiut w zawodach uzyskując w dwuboju 87 kg (39 kg/48 kg);
Mateusz Maksim zajął I miejsce w kategorii 67 kg, uzyskując w dwuboju 132 kg (57 kg/75 kg);
Jakub Sankiewicz zajął II miejsce  w kategorii 67 kg, uzyskując w dwuboju 94kg (40 kg/54 kg);
Adrian Grygiel zajął I miejsce w kategorii +102 kg, uzyskując w dwuboju 171kg (75 kg/96 kg);
Michał Bielak zajął I miejsce w kategorii 81 kg, uzyskując w dwuboju 263kg (121 kg/142 kg) oraz II miejsce w punktacji Sinclera do lat 20;

Maciej Cios zajął II miejsce w kategorii 96 kg, uzyskując w dwuboju 228kg (95 kg/133 kg) oraz VI miejsce w punktacji Sinclera do lat 20;
Maciej Dziwura zajął III miejsce w kategorii 96 kg, uzyskując w dwuboju 195 kg (90 kg/105 kg)
Piotr Patryka zajął II miejsce w kategorii +109 kg, uzyskując w dwuboju 280 kg (130 kg/150 kg) oraz II miejsce w punktacji Sinclera OPEN;
Cezary Portka zajął I miejsce w kategorii +109 kg, uzyskując w dwuboju 265 kg (115 kg/150 kg) oraz V miejsce w punktacji Sinclera do lat 20.

Wystartowała również zawodnicza szkolona w OSSM Biłgoraj Patrycja Powroźnik zajęła I miejsce w kategorii 55kg uzyskując w dwuboju 136 kg (60 kg/76 kg) oraz zajęła II miejsce w punktacji Sinclera do lat 20.