Strona glowna

Niedziela, 05 grudnia 2021, Do końca roku 26 dni Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Wiadomosci

XXXIII sesja VI kadencji Rady Powiatu w Biłgoraju

Dodane: red Data: 2021-11-25 07:48:12 (czytane: 818)  Wersja do druku

XXXIII sesja VI kadencji Rady Powiatu w Biłgoraju, odbędzie się w dniu 25 listopada 2021 roku, o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Biłgoraju, przy ulicy Tadeusza Kościuszki 94, z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przedstawienie porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
4. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych za rok szkolny 2020/2021.
5. Ocena działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej funkcjonujących na terenie Powiatu Biłgorajskiego za rok 2020.
6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia wykazu zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2021.
7. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Biłgorajskiego na 2022 rok.
8. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie pojazdów z dróg położonych na terenie Powiatu Biłgorajskiego, ich przechowywanie oraz wysokości kosztów w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdu.
9. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia zasad przyznawania diet radnym powiatu oraz zwrotu kosztów podróży służbowych.
10. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwały budżetowej na 2021 rok.
11. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie wieloletniej prognozy finansowej.
12. Informacja Starosty z wykonania uchwał Rady Powiatu i pracy Zarządu Powiatu między sesjami.
13. Wnioski i oświadczenia Radnych.
14. Sprawy różne.
15. Zamknięcie obrad.



Przeczytaj również:
Powrót (2021-12-04 21:38:49) - Komentarzy:(0)
Wystawa miniatur i figurek kolekcjonerskich (FOTO) (2021-12-04 21:19:50) - Komentarzy:(0)
XXX Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym (FOTO) (2021-12-04 17:32:08) - Komentarzy:(0)
Mikołajki na sportowo (FOTO) (2021-12-04 17:01:49) - Komentarzy:(0)
Miliony złotych wsparcia dla naszych samorządów w ramach laboratoriów przyszłości (2021-12-04 10:00:25) - Komentarzy:(4)
Wyraź to w PIXEl-Ach! (FOTO) (2021-12-03 15:20:08) - Komentarzy:(3)
Tak. Pomagam! (2021-12-03 14:25:10) - Komentarzy:(0)
Umowy o dzieło - raport ZUS (2021-12-04 17:10:36) - Komentarzy:(0)
Jakie prezenty podarować na Walentynki? (2021-12-04 09:43:29) - Komentarzy:(5)
Jak wykryć zdradę partnera? Jakie są sposoby na odkrycie prawdy? (2021-12-03 13:20:52) - Komentarzy:(3)


  Komentarze (4)
     

2021-11-25 18:38:00
80 % pacjentów w stanie ciężkim to zaszczepieni – Świnoujście
Posted by Marucha w dniu 2021-11-25 (Czwartek)

80 % pacjentów w stanie ciężkim to zaszczepieni – Jak wygląda sytuacja w Świnoujściu?
Sanepid odmawia podania danych ile osób zakażonych jest osobami niezaszczepionymi, a ile z nich przyjęło szczepionkę na covid

W Niemczech przy wszczepieniu 70% mamy drastyczny wzrost zakażeń.
Jak podaje były komisarz FDA: zakażenia Covid wśród zaszczepionych częstsze niż się wydaje – przy takich informacjach nie można przejść obojętnie i zapytać: Przed czym chroni sczepienie – bo wiemy że zaszczepieni zakażają się – chorują i umierają !!

ij
2021-11-25 14:13:53
Miły panie z tego co wiem radni nic nie projektują, może malawa by się przyznał co to sie stało w Garaju , kto lobbował, bo w kierunku tarnogrodu nic sie nie działo bez malawy,cały czas kłapał ,i zdaje się że to wspólna sprawka tych mądrych co we troje byli na dużych tablicach z życzeniami przed ubiegłymi świętami ,ja wam też życze żeby sie wam udało pobic rekord ginessa w remoncie tego odcinka,już niedługo prawie 1000 -słownie tysiąc dni i w gore i z góry jest blokowany b.poważnymi utrudnieniami dla uczestnikow ruchu, to jest dopiero dobra zmiana,drożyzna,inflacja,niekompetencja,rozdawnictwo i niespotykany układ . Zabierzcie pachołki ,zakończcie remont,proszę /plis/

Frampol
2021-11-25 12:09:29
Droga jest wojewódzka to trzeba pytać Zosi Woźnicy dlaczego się zapada i dlaczego drogi serwisowe kończą się w polu i chodników tez nie ma, dopiero teraz budują we Frampolu. Byla radną w poprzedniej kadencji to wie jak projektowali.

kuń
2021-11-25 09:27:01
Pytajcie szrlipi kiedy udrożni drogę wojeódzką pod górę w Goraju, bo niedługo bedzie 3 lata tego bałaganu, pora cosik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.