Strona glowna

Niedziela, 05 grudnia 2021, Do końca roku 26 dni Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Wiadomosci

Młodzi dekarze z Budowlanki szkolili się i odpoczywali w górach

Dodane: red Data: 2021-11-23 08:30:41 (czytane: 875)  Wersja do druku

Pod koniec października 2021 roku uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju kształcący się w zawodzie dekarz wyjechali na wycieczkę do Rabki Zdroju. W pierwszym dniu uczniowie klas dekarskich zwiedzili zakład produkcyjny blach powlekanych Blachotrapez w Rabce Zdroju.

Przeczytaj również:
Powrót (2021-12-04 21:38:49) - Komentarzy:(0)
Wystawa miniatur i figurek kolekcjonerskich (FOTO) (2021-12-04 21:19:50) - Komentarzy:(0)
XXX Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym (FOTO) (2021-12-04 17:32:08) - Komentarzy:(0)
Mikołajki na sportowo (FOTO) (2021-12-04 17:01:49) - Komentarzy:(0)
Miliony złotych wsparcia dla naszych samorządów w ramach laboratoriów przyszłości (2021-12-04 10:00:25) - Komentarzy:(4)
Wyraź to w PIXEl-Ach! (FOTO) (2021-12-03 15:20:08) - Komentarzy:(3)
Tak. Pomagam! (2021-12-03 14:25:10) - Komentarzy:(0)
Umowy o dzieło - raport ZUS (2021-12-04 17:10:36) - Komentarzy:(0)
Jakie prezenty podarować na Walentynki? (2021-12-04 09:43:29) - Komentarzy:(5)
Jak wykryć zdradę partnera? Jakie są sposoby na odkrycie prawdy? (2021-12-03 13:20:52) - Komentarzy:(3)


  Komentarze (3)
     

2021-11-24 08:27:37
Wcele hydraulików nie jest dużo, niektórzy od lat za granicą,a ci co są nie mają konkurencji i dlatego zbyt drogo wyceniają swoje usługi jeśli już uda się ich zatrudnić, często dłuigo trzeba na to czekać.Co to za szkola budowlana, która nie uczy w zawodzie hydraulika, wielki błąd!. W Biłgoraju powinno być Popgotowie Hydraulkiczne jak jes w innych miastach, w razie awarii hydraulicy powinni być od razu dostępni.

obcy
2021-11-24 07:07:47
po co hdraulikow , jest ich jak gzybow po deszczu tak ze to niejes konieczne pozdrawiam

2021-11-23 09:18:05
Czy obecnie kształcą w zawodzie hydraulika? Jeśli nie to wielki błąd.