Strona glowna

Wtorek, 09 marca 2021, Do końca roku 297 dni Imieniny: Dominika, Franciszki, Katarzyny

Wiadomosci

Apel o opłacanie podatków i opłat za gospodarowanie odpadami przez internet

Dodane: red Data: 2021-02-22 07:47:42 (czytane: 1314)  Wersja do druku

Szanowni Mieszkańcy, w chwili obecnej wszyscy zdajemy sobie sprawę, w jak trudnej znajdujemy się sytuacji ze względu na wciąż trwającą epidemię Covid-19. Naszym nadrzędnym celem jest dbanie o siebie i wszystkich naszych bliskich.

Jednocześnie my, jako pracownicy samorządowi, jesteśmy zobowiązani przez cały ten okres do wykonywania powierzonych nam zadań i obowiązków. Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o opłacanie podatków i opłaty za gospodarowanie odpadami przede wszystkim z wykorzystaniem bankowości elektronicznej.

kasa_urzad_miasta_bilgoraj.jpg

Oczywiście kasa Urzędu Miasta będzie czynna i wpłaty będą przyjmowane, lecz prosimy, aby w miarę możliwości  unikać tej formy zapłaty i prosimy o niegromadzenie się w budynku Urzędu, tak jak to miało miejsce w latach ubiegłych. Informujemy również, iż wpłaty mogą być dokonywane bez żadnych dodatkowych prowizji w banku PKO BP przy ul. Ogrodowej.

Przeczytaj również:
Są wyniki etapu powiatowego II Wojewódzkiego Konkursu na Palmę i Pisankę Wielkanocną (2021-03-08 12:58:39) - Komentarzy:(0)
Pożegnanie śp. Tadeusza Tujaki - zasłużonego nauczyciela, radnego Rady Powiatu i działacza społecznego Ziemi Biłgorajskiej (FOTO) (2021-03-08 11:57:38) - Komentarzy:(3)
Powiat współfinansował zakup ubrań specjalnych dla strażaków PSP z Biłgoraja (2021-03-08 11:47:24) - Komentarzy:(5)
Kobiety w mundurach (2021-03-08 09:40:07) - Komentarzy:(0)
Poziom bezrobocia w powiecie według stanu na koniec 2020 roku (2021-03-08 08:43:19) - Komentarzy:(0)
(Nie)Bezpieczna prędkość (2021-03-08 08:03:12) - Komentarzy:(0)
Nietypowe rasy kotów - co warto wiedzieć (2021-03-07 14:54:34) - Komentarzy:(1)
Bezsilność Miłości? (2021-03-06 22:29:17) - Komentarzy:(0)
Szkoły powiatu biłgorajskiego systematycznie doposażone są w nowoczesny sprzęt (2021-03-06 18:55:03) - Komentarzy:(0)
Tanie ogrzewanie - piec elektryczny czy na ekogroszek? (2021-03-06 18:02:44) - Komentarzy:(1)


  Komentarze (12)
     

Maria KGW Hedwizyn
2021-02-23 13:34:55
w Hedwizynie Pani soltys za 30 tys.remomtuje dwa kible-pieniadze z fundusz soleckiego,remiza wlasnosc Wojta Gminy Bilgoraj.Sklepowy placi czynsz do gminy i z tych pieniedz Wojt powinien remontowac kible i cala remizie.Te 30 tys.na oswietlenie drugiej lini zabudowy i droge.

do Anny W.
2021-02-22 15:49:25
Jesteś żałosna i zapewne nie wykształcona. Rosłan pójdzie na urlop jak będzie chciałó, a nie jak ty go wyślesz.

2021-02-22 14:10:03
Zdaje się, że minister zdrowia Adam Niedzielski, zwariował do reszty. Po blisko roku nakazywania obywatelom zakrywania ust i nosa, „narodowy psychopata” (na prawach cytatu za red. Warzechą – red.) stwierdził, że to właściwie nie ma sensu i potrzebne są specjalne maski. Potwierdza tym samym to, na co wskazywali sceptycy rządowych decyzji.

– Będzie jasne zalecenie na poziomie rozporządzenia pandemicznego, że nieakceptowane są surogaty maseczek, czyli chusty, przyłbice – powiedział w piątek minister zdrowia Adam Niedzielski.

– Jak to kiedyś powiedział bardzo zgrabnie pan prof. Krzysztof Simon, z przyłbicami to na Grunwald zapraszamy, a do ochrony przed chorobą to trzeba stosować maseczki – dodał.

Jak podkreślił nie będzie natomiast określonego specjalnego rodzaju maski. W tym zakresie „dobry Pan” Adam Niedzielski pozostawi wybór Polakom.

[Fakt, że również „maseczki” g… dają, uchodzi uwagi ekspertów i specjalistów – admin]

„Banda imbecyli”

To oczywiście oznacza, że rację mieli wszyscy, którzy do tej pory byli określani szurami etc., a którzy zwracali uwagę na to, że dotychczasowe rozwiązania są nieskuteczne.

{Nie tyle „nieskuteczne”, ile całkowicie zbędne, a nawet szkodliwe dla zdrowia – admin]

Internauci nie zostawiają suchej nitki na ministrze zdrowia.

– To po jakiego grzyba najpierw kazaliście je nosić? XD Banda imbecyli – pisze użytkownik „Budzik”.

– A do walki z wirusem niedzielsko-morawieckim trzeba użyć taczek – dodaje „Kot z Krupówek”. Inny internauta idzie jeszcze dalej i proponuje inne rozwiązanie.

Głupota ukarana

Z prawdziwą przyjemnością odnotowuję fakt, że pandemiczna świrnia właśnie dostała po uszach. I to od kogo? Od ich ulubionego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz od ich najmądrzejszego eksperta, czyli prof. Andrzeja Horbana występującego w roli głównego doradcy premiera ds. Covid-19.

Po roku pandemicznego fioła pandemiczne czubki usłyszały od Horbana, że przyłbice i bawełniane maski to pseudoochrony, które należy wyrzucić do kosza, a zamiast nich nosić „porządne” maski chirurgiczne, albo maski z filtrem. Niedzielski trochę złagodził przekaz co do masek bawełnianych, ale również przejechał się po fanach przyłbic.

– Z przyłbicami to na Grunwald zapraszamy, a do ochrony przed chorobą to trzeba stosować maseczki. I takie będzie zalecenie ostre, natomiast co do rodzaju maseczki – tutaj nie chcemy wprowadzić takiego twardego regulacyjnego podejścia – oświadczył minister.

Tym oto sposobem wszystkie czubki biegające w przyłbicach zostały z nimi jak Himilsbach z angielskim. Nosiciele bawełnianych masek też mają problem. Przecież władza zapewniała ich, że nosząc takie maski chronią siebie i innych, a tu okazuje się, że jest to jest kit, ściema, pic na wodę, fotomontaż.

I co teraz, pajace?

[Nic. Do pajaców nie dotrze, iż okazali się głupimi ***mi. – admin]

Chodziliście w szmatach i przyłbicach, czepialiście się ludzi, którzy nie nosili tego szajsu, a teraz wyszliście na kompletnych głupoli. Horban nakazuje wyrzucić ten szajs do kosza, a Niedzielski wysyła Was na Grunwald. Głupota została ukarana i bardzo się z tego cieszę. Szczególnie, gdy przypomnę sobie programy Studio Polska i dyskutantów ustrojonych w przyłbice, w których wyglądali jak stado kretynów. Nikt nawet nie próbował przerwać tego idiotyzmu. I dlatego wszyscy razem i każdy z osobna wyszli na głupków. I to na własne życzenie, bo przecież nikt nikogo pod pistoletem w studio nie trzymał.

Czy pandemiczna świrnia wyciągnie wnioski z tej lekcji i zrozumie, że pozwoliła sterroryzować się absurdalnymi nakazami? Oczywiście pandemiczna świrnia takich wniosków nie wyciągnie. Teraz pandemiczna świrnia będzie nosić maski chirurgiczne w przekonaniu, że jeszcze lepiej chroni siebie i innych. A będą też tacy, którzy założą dwie maski. I z poważnymi minami będą powoływać się na zalecenia prof. Horbana i ministra Niedzielskiego, którzy właśnie zrobili z nich durniów.

Anna W.
2021-02-22 13:35:44
Jak waszym nadrzędnym celem panie burmistrzu jest dbanie o siebie to idź pan na urlop bezpłatny i przestań brać ponad 10 tysięcy pensji. Inni ludzie pracują i nie zamykają sklepów i firm bo chcą żyć i ciężko pracować.

2021-02-22 13:08:06
Te głupoty to chyba pisze schodziak bo by kto inny to ten nawiedzony nieroba!

do niezadowolonych frustratów na portalu
2021-02-22 11:54:42
Przecież macie wybór. Internetowy przelew, PKO BP bezpłatnie lub kasa UM. Czego jeszcze chcecie sfrustrowani (chyba pisowscy) obywatele ??? Co jeszcze Rosłan ma wymyślić. Za was zapłacić.???.

2021-02-22 10:43:45
Minister zdrowia Yuli Edelstein, dyrektor generalny ministerstwa Chezy Levy i inni urzędnicy ds. Zdrowia zaprezentowali nowy certyfikat i zademonstrowali metody wydawania przepustki zabezpieczonej kodem QR. Ponad to ministrowie zatwierdzili ponowne otwarcie sklepów, siłowni, hoteli i innych miejsc, co oznacza znaczne złagodzenie szeroko zakrojonych środków wynikających z wprowadzonego lockdownu.

Haczyk polega na tym, że sklepy przy ulicach, centra handlowe, targowiska, muzea i biblioteki będą otwarte dla wszystkich Izraelczyków, ale tylko osoby, które zostały zaszczepione lub wyzdrowiały z COVID-19, będą mogły korzystać z siłowni i basenów, uczestniczyć w wydarzeniach sportowych i kulturalnych oraz przebywać w hotelach. To oznacza rozpoczęcie kolejnego etapu PLANdemii, to jest segregacji społecznej.

Żydzi doczekali się zbawiciela w postaci certyfikatu „Green Pass”, który umożliwi zaszczepionym lub osobom, które wyzdrowiały z COVID-19, udział w różnych zajęciach. Jednocześnie ministerstwo ostrzegło przed poważnymi karami prawnymi dla fałszujących przepustki. Jak stwierdził Yuli Edelstein: „w tej materii nie będzie litości.” Zauważcie, że rozwiązania, które wprowadza Angela Merkel w Niemczech, bardzo szybko importowane są do Polski przez nasz „niezależny” pisowski rząd. Zgadujemy, że już niebawem i u nas tego typu pomysł, który obecnie wprowadza się u żydów, zostanie zaproponowany i wdrożony w Polsce, przez „niezależny” rząd PiS.

Dla ludzi, którzy nie znają Pisma Świętego, „Green Pass” to jest „Zielona Przepustka” prawdopodobnie wydaje się rozsądnym rozwiązaniem, dobrym pomysłem, a entuzjastyczne przyjęcie jej w Izraelu jest tego dowodem. Ale dla tych z nas, którzy nie są „gnuśni”, by wierzyć we wszystko, co nam mówią ci zakłamani prorocy pandemii, „Zielona Przepustka” jest zdumiewającym potwierdzeniem prawdy biblijnych proroctw. Widzimy w nim kiełkujące nasienie Znaku Bestii.

„I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło, i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Apokalipsa Świętego Jana.

Interesującą ciekawostką jest i to, że w tym samym czasie, gdy rozpoczęła się procedura wdrażającą „Zieloną Przepustkę”, w Izraelu powstał ruch wzywający wszystkich Żydów do modlitwy o: „nadejście Mesjasza”. Co jest de facto jeszcze bardziej zatrważające aniżeli wszelkie kody QR czy wspominane przepustki. Dlaczego? Ponieważ Mesjasz został już objawiony, jest Nim Jezus z Nazaretu, a oni, Żydzi, odrzucili Go i zamordowali na krzyżu.

To oznacza jednoznacznie, że zamiast Niego wołają o „innego mesjasza”, a Biblia mówi wyraźnie, że Bóg im go da. Ta osoba występuje pod wieloma imionami w Biblii, ale „Asyryjczyk” prawie doskonale go podsumowuje. Asyryjczyk jest oczywiście Antychrystem, a prorok Izajasz mówi nam, że jest rózgą w ręku Boga, aby przeprowadzić Żydów w czasie ucisku Jakuba. To wszystko wedle proroctw już rozpoczyna się.

„Ach, [ten] Asyryjczyk, rózga mego gniewu i bicz w mocy mej zapalczywości! Posyłam go przeciw narodowi bezbożnemu, przykazuję mu, aby lud, na który się zawziąłem, ograbił i złupił doszczętnie, by rzucił go na zdeptanie, jak błoto na ulicach.”

Księga Izajasza.

ludzie
2021-02-22 10:10:02
Po takim apelu to specjalnie idę do kasy urzędu,bo płaciłem elektronicznie ale takie zachowanie i pseudo apele , lekceważą lud biłgorajski,pora sie szybko z niego wycofać panie z ,,widok,,

opom
2021-02-22 10:06:12
no panie rosłan przesadzasz pan ,już ci odmiękło,od dzisiaj w zamosciu zapraszaja do kasy otwarta jest a w biłgoraju zniechecaja,tak mozesz pan mowic swojej rodzinie a apel taki podcina pana w try miga,no wielki obciach pana ogarnął,co się z panem dzieje,podnoscic podatki,oplaty ludzi oddalać,i dostojnie biały dom urzadzać i parzyć picie i umacniać dwór w oddali przed społeczeństwem,no to się też skończy,zacznij pan robić tak jak w I kadencji ,

2021-02-22 09:44:58
Puknij się w łeb marek.Kto ci broni idz i łap w pusty łek kowida!

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
  • [email]nazwa@domena.pl[/email]
  • [url]www.strona.pl[/url]
  • [b]pogrubiony[/b]
  •  

    Copyright © 2006 LubelskieOnline.pl