Strona glowna

Poniedziałek, 30 listopada 2020, Do końca roku 31 dni Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka

Wiadomosci

Biłgoraj. Akcja pn. Zakupy dla Seniora

Dodane: red Data: 2020-10-25 11:49:01 (czytane: 994)  Wersja do druku

W związku z nasilającą się pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę Covid-19 przypominamy, że na terenie Biłgoraja trwa akcja „Zakupy dla Seniora”. Akcja ma na celu niesienie pomocy osobom starszym, które ze względu na własne bezpieczeństwo, powinny ograniczać wychodzenie z własnego mieszkania lub domu.

Przeczytaj również:
Biłgoraj. Galeria uliczna pomysłem na nieco optymizmu w czasie pandemii (2020-11-29 18:06:45) - Komentarzy:(4)
Wigilijna świeca na polskich stołach (2020-11-29 17:47:39) - Komentarzy:(0)
Dobry występ naszych karateków na zawodach w Kraśniku (2020-11-29 10:30:36) - Komentarzy:(2)
Są wyniki konkursu Myślę, więc czytam - czytam, więc myślę. Jest laur dla uczennicy ZSZiO (2020-11-29 08:51:11) - Komentarzy:(0)
W gotowości, rusza Adwent (2020-11-28 21:23:08) - Komentarzy:(1)
Innowacyjny program dla gmin. Merytoryczne wsparcie procesu planowania i rewitalizacji dziedzictwa kulturowego (2020-11-28 17:47:46) - Komentarzy:(0)
Wypominki trzeźwościowe. W Biłgoraju modlono się za osoby zmarłe, które za życia były uzależnione (2020-11-28 16:44:04) - Komentarzy:(3)
Dorobisz więcej do renty i emerytury (2020-11-28 11:27:25) - Komentarzy:(5)
W Biłgoraju trwają Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do 23 lat (2020-11-27 19:53:49) - Komentarzy:(6)
Śmiertelny wypadek na trasie W835. Zginął 60-letni obywatel Ukrainy (2020-11-27 15:14:27) - Komentarzy:(1)


  Komentarze (17)
     

2020-10-27 17:37:28
Na ulicach kolejny dzień tłumy zapewne w większości młodych katoliczek i katolików, domagają się zmian, będą walczyć do skutku.

do Swój
2020-10-27 17:17:49
Uciekłeś ze szpitala ? Zobacz co się dzieje w Polsce. Wyłącz na chwilę TVPis. i Trwam.
Kto rozpoczął tę wojnę Polsko-Polską. Już pisowcy przegraliście. Ty też.
Już niedługo będziecie pogonieni.

COVIDOWIEC
2020-10-26 09:19:19
a kto te zakupy dla seniora bedzie robil, znowu biednych chłopaków z osp będziecie ganiali za frajer ?

Logan
2020-10-26 07:58:57
Strach zajrzał w oczy tym zacofanym dziadom z PiS. To może skończyć się dla nich tragicznie, protesty będą narastać.......

2020-10-26 07:48:31
Na ulicach protestują tłumy młodych ludzi. To są wartościowi ludzie, którzy chcą normalnego kraju w przeciwieństwei do haniebnych faszyzujących bojówek kiboli. Oszołomstwa kres niebawem.

Swój
2020-10-25 21:54:41
Jaka rewolucja? Żyjemy w demokratycznym kraju. Mniejszość nie będzie nam narzucać swoich poglądów.
A tak na temat. Dbajmy o seniorów!!!

2020-10-25 20:54:40
Kolejny dzień masowe protesty młodzieży, Młodzi ludzie oburzeni TK nie cofną się . Rewolucja się zaczęła.

do urzednik
2020-10-25 17:27:13
90% ludzi posiadajacych piece na paliwa stałe nie potrafi w nich palić równoczesnie marnując opał,swój czas i pieniądze za które zakupił opał.
Jak poprawnie palic w piecu?
Wystarczy wpisać czyste ogrzewanie


2020-10-25 17:02:48
Ceńmy mądrych, tępmy producentów piekła na ziemi.

2020-10-25 16:58:56
Ceńmy mądrych, tęmpmy producentów piekła na ziemi.