Strona glowna

Piątek, 27 listopada 2020, Do końca roku 34 dni Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana

Wiadomosci

Od dziś wchodzą w życie nowe obostrzenia. Cała Polska czerwoną strefą

Dodane: red Data: 2020-10-24 07:23:10 (czytane: 754)  Wersja do druku

W związku z dynamiczną sytuacją epidemiczną rząd reaguje na bieżąco i wprowadza kolejne zasady bezpieczeństwa. Od dziś, tj. 24 października cała Polska zostanie objęta obostrzeniami czerwonej strefy.

Przeczytaj również:
Inwestycje kolejowe w regionie. Jest szansa, że pociągi połączą Biłgoraj z Janowe Lubelskim (2020-11-26 20:38:41) - Komentarzy:(0)
Biłgoraj pożegnał Bolesława Szymanika, społecznika i propagatora historii (FOTO) (2020-11-26 19:34:13) - Komentarzy:(1)
Pojdziesz bez prawa jazdy (2020-11-26 17:27:29) - Komentarzy:(1)
Do czego można wykorzystać sznurki polipropylenowe? Rodzaje, zastosowanie oraz cena (2020-11-26 13:07:58) - Komentarzy:(0)
Jakie zalety ma klimatyzacja domowa i ile kosztuje jej montaż? (2020-11-26 11:31:41) - Komentarzy:(0)
Powiat biłgorajski i wolontariusze odnowili groby żołnierzy wojny obronnej 1939 roku (2020-11-25 17:08:14) - Komentarzy:(0)
Adwokat kościelny - jego misja i kompetencje (2020-11-25 13:25:02) - Komentarzy:(9)
Dużo wielkich serc (2020-11-25 13:17:10) - Komentarzy:(0)
Dzienny Dom Pomocy dla Seniorów w Biłgoraju otwarty. Zobacz jak wygląda i co oferuje (VIDEO) (2020-11-25 09:31:00) - Komentarzy:(0)
Rządowe wsparcie 500 zł dla nauczycieli (2020-11-25 09:20:38) - Komentarzy:(14)


  Komentarze (6)
     

a po co????
2020-10-24 17:04:28
żadne wytyczne nie pomogą jak ciemnogród człapie i zaraża

Logan
2020-10-24 13:57:58
Apel-jak premier wczoraj poprosił, aby seniorzy powyżej 70 lat nie wychodzili z domu, proszę aby panowie Macierewicz, Kaczyński, Terlecki i niektóre damy PiS siedziały w domu, tym bardziej że źle wyglądają zdrowotnie i Polsce będzie lżej

MG
2020-10-24 12:24:06
Wszystko niezgodne z prawem. Edukujmy się i nie dajmy się propagandzie. Tu nie chodzi o żadnego wirusa, który jest jednym z wirusów grypopodobnych , tylko o wywołanie kryzysu który zniszczy gospodarki, uczyni z nas niewolników. Dzisiaj na całym świecie o 12.00 godzinie rozpoczęły się protesty na całym świecie. Czy to znajdziecie w mainstreamie. Ludzie zacznijcie się edukować, szukajcie prawdy i nie żyjcie w strachu. Niech nas Bóg błogosławi, bo ten kryzys jest inny niż wszystkie które były w historii.

?????
2020-10-24 12:03:34
Dziwne, że w sklepie jedna osoba na 15 metrów a w kościele jedna osoba na 7 metrów!!!!
Jak wynika ze statystyk w kościele zaraża się więcej osób niż w sklepie, więc dlaczego jest taka różnica w metrach?????!!!!!!!

2020-10-24 10:49:16
Dziwne, że nadal zapomniano o zagrożeniach z przedszkoli i szkół. Dziwne, że w wyniku oceny mas (a nie porfesjonalistów) wieszak wygrywa w tańcu, choć tańczy gorzej, Dziwne, że ciężkie przypadki covidu ( ciężko chorzy i zmarli) nie przekonują antycovidowców.

2020-10-24 10:37:37
Z czerwonej strefy wynika, że młodsze dzieci i przedszkolaki nadal mogą przynosić ze szkoły bądź przedszkola koronawirusa do domu. W kościołach jak zwykle super miejsce na ognisko zakażeń, Rada: korzystać ze mszy transmitowanych telewizji.