Strona glowna

Niedziela, 25 października 2020, Do końca roku 67 dni Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora

Wiadomosci

Michalina Lipińska w kolejne odsłonie The Voice of Poland

Dodane: red Data: 2020-10-17 14:25:46 (czytane: 1814)  Wersja do druku

Biłgorajanka, Michalina Lipińska dziś wieczorem wystąpi w kolejnym odcinku telewizyjnego show, The Voice of Poland. Po przejściu przesłuchań w ciemno, młoda wokalistka wystąpi w tzw. "Bitwie".

Drodzy!Już dziś ponownie zapraszam Was przed telewizory! Jak widać po zwiastunie przede mną kolejne wyzwanie... Jak myślicie, jaką piosenkę chłopaki nam wybrali? - napisała na jednym z portali społecznościowych.

michalina_lipinska_1.jpg

Czytaj także: Michalina Lipińska zaśpiewa w drużynie Barona i Tomsona

/bilgoraj.com.pl/

Przeczytaj również:
Wartości (2020-10-24 23:15:44) - Komentarzy:(0)
Michalina Lipińska żegna się z programem The Voice of Poland! (2020-10-24 23:10:29) - Komentarzy:(4)
Pielgrzymka maturzystów. W tym roku zamiast w Częstochowie, uczniowie modlili się w Biłgoraju (2020-10-24 20:39:21) - Komentarzy:(0)
Uwaga! Dziś w nocy zmiana czasu na zimowy (2020-10-24 13:14:46) - Komentarzy:(3)
Gala podsumowująca projekt No i cóż, że wiek! (2020-10-24 11:11:13) - Komentarzy:(0)
Od dziś wchodzą w życie nowe obostrzenia. Cała Polska czerwoną strefą (2020-10-24 07:23:10) - Komentarzy:(6)
Na terenie województwa lubelskiego zmarło dziewięć osób z infekcją Covid-19 (2020-10-23 17:39:16) - Komentarzy:(0)
Dzień Wszystkich Świętych. Zachowajmy ostrożność! Apel burmistrza Biłgoraja (2020-10-23 17:25:34) - Komentarzy:(0)
Zakaz aborcji ze względu na wady płodu i protesty pod biurem poseł Beaty Strzałki i Jacka Sasina (2020-10-23 16:44:36) - Komentarzy:(64)
Ważna decyzja w sprawie szkół (2020-10-23 15:19:25) - Komentarzy:(4)


  Komentarze (28)
     

2020-10-20 09:02:40
kiedy kolejny odcinek?

2020-10-19 12:19:14
Najbardziej atakuje ten, który dostał kosza, hehe.
Michalina piękna i zdolna, sympatyczna. Ma racje, że z byle kim się nie zadaje. To nie jest prawda, że wygląd nie ma znaczenia, jest ważnym atutem wraz z talentem artystycznym.

BRAVO
2020-10-19 09:42:46
śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, a wykonawcy wzięli te słowa do serca. Wiele eksperymentowali, niekiedy kosztem poziomu artystycznego swoich aranżacji. MAROKO wygrało i takie są fakty! Nagrodzone zostały interpretacje odważne, dobrze zaśpiewane i zaskakujące dużymi możliwościami wokalnymi MAROKAŃCZYKA.

Edyta
2020-10-19 09:39:15
Kiedy kolejny pojedynek ?

Michał
2020-10-19 09:37:10
Ale jaka Edyta pisze na twiterze bo nie rozumiem. O jaką Edytę chodzi?? Jakiego krzesła. Proszę mi to wyjaśnić

2020-10-18 19:42:37
Da się konkretnie ustalić odpowiednimi narzędziami kto atakuje Michalinę,

2020-10-18 19:41:46
Da się konkretnie ustalić odpowiednimi narzędziami kto atakuje Michalinę,

2020-10-18 19:37:05
Kłamstwa totalne, Edyta nic takiego nie napisała.

John
2020-10-18 19:28:52
Edyta właśnie pisała na Twitterze , że pozbędzie się z krzesła Michaliny. Niestety

Maja
2020-10-18 16:31:47
Piosenkę dobrali fatalną. Michalina lepiej zaśpiewała, ale jak o u nas w kraju zawsze sprzyjamy obcym.