Strona glowna

Sobota, 15 sierpnia 2020, Do końca roku 138 dni Imieniny: Marii, Napoleona, Stelli

Wiadomosci

Posłanka Lewicy otworzyła w Biłgoraju biuro poselskie (FOTO)

Dodane: red Data: 2020-07-31 21:46:24 (czytane: 872)  Wersja do druku

30 lipca br., Monika Pawłowska otworzyła biuro poselskie w Biłgoraju. To już jej piąte buro, docelowo, w okręgu Nr 7, z którego kandydowała chce otworzyć 10 biur. W wydarzeniu uczestniczył Wicemarszałek Sejmu i Przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty.

Biuro mieści się w tymczasowej siedzibie struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w budynku u zbiegu ulic Plac Wolności, Zamojska i Przemysłowa.

monika_pawlowska.JPG

Posłanka zapewnia, że dyżur w Biłgoraju, odbywała będzie osobiście, raz na dwa tygodnie. -Jestem do dyspozycji wyborców i mieszkańców Biłgoraja. Przyjść można z każdą sprawą, jeśli tylko będę mogła pomogę. Nie muszę przyciągać ludzi, do każdego z moich biur przychodzą osoby, któe mają problemy, z którymi sami nie mogą sobie poradzić. Najlepsze co mogę zrobić, to być w każdym powiecie, tam gdzie mogę pomóc - dodaje.

/bilgoraj.com.pl/

Przeczytaj również:
Burmistrz Janusz Rosłan o Henryku Wujcu (AUDIO) (2020-08-15 14:44:14) - Komentarzy:(1)
Święto Wojska Polskiego (2020-08-15 14:25:08) - Komentarzy:(0)
100-lecie "Cudu nad Wisłą". Powiatowe obchody w Biłgoraju (FOTO, AUDIO) (2020-08-15 13:22:29) - Komentarzy:(6)
Zmarł Henryk Wujec, pochodzący spod Biłgoraja działacz polityczny i fizyk, Honorowy Obywatel Miasta Biłgoraj (2020-08-15 09:21:16) - Komentarzy:(9)
Matka Wywyższona (2020-08-14 22:40:44) - Komentarzy:(0)
Pątnicy dotarli do Królowej Polski. Zakończyła się 38. Piesza Pielgrzymka Zamojsko - Lubaczowska na Jasną Górę (AUDIO) (2020-08-14 13:44:42) - Komentarzy:(2)
Kolejne ogniska ASF. Wybitych w naszym regionie zostanie około 800 sztuk świń (2020-08-14 12:32:27) - Komentarzy:(1)
Powiatowy Konkurs na Wolontariusza 2020 roku (2020-08-12 12:47:32) - Komentarzy:(0)
63% polskich rowerzystów chce rozbudowy infrastruktury dla poprawy bezpieczeństwa (2020-08-11 13:50:56) - Komentarzy:(0)
Apel do mieszkańców miasta Biłgoraja o prawidłowe postępowanie z odpadami (2020-08-11 13:30:36) - Komentarzy:(10)


  Komentarze (6)
     

2020-08-01 18:50:31
Jak homo, to tylko na plebanii.

do poniżej
2020-08-01 16:31:02
Ja też!!!

SLD jest za aborcją i związkami homo!
2020-08-01 10:56:26

do poniżej
2020-08-01 08:00:51
Zapytaj posłów J.Sasina i B.Kępę, ile razy byli w biurze poselskim PiS-u?
Wiesz jaka jest odpowiedź?

tak
2020-08-01 01:05:42
Posłanka nie ma własnych pieniedzy .Sponsoruja podatnicy.
Czekamy na sprawozdanie z dnia 1.08.2021 ile to spraw zostało rozwiązanych dzięki pani posłance za sprawa jej biura w biłgoraju
W sumie mozna by razem z pisem mieć jedno biuro bo program ten sam jakby sie dobrze przyjrzeć.

Natalia
2020-07-31 22:42:30
W końcu jakąś alternatywa.