Strona glowna

Sobota, 15 sierpnia 2020, Do końca roku 138 dni Imieniny: Marii, Napoleona, Stelli

Wiadomosci

Oświadczenie w sprawie zgonu pacjentki z rozpoznaniem Covid-19

Dodane: red Data: 2020-06-30 16:40:08 (czytane: 1827)  Wersja do druku

Oświadczenie dyrektora biłgorajskiego szpitala dotyczące pacjentki zmarłej w biłgorajskim szpitalu na Covid-19.

oswiadczenie_arion_szpitale.jpg

"W związku z ukazaniem się w dniu dzisiejszym informacjami z Ministerstwa Zdrowia na temat zgonu 79-letniej kobiety leczonej w szpitalu w Biłgoraju oświadczam, co następuje:

Pacjentka była hospitalizowana w Oddziale Obserwacyjno - Zakaźnym tutejszego szpitala. Kilkukrotnie miała wykonane badanie PCR w kierunku Sars-CoV-2, które było nierozstrzygnięte. Jednocześnie pacjentka miała szereg chorób współistniejących. Pacjentka zmarła 22 kwietnia 2020 roku. W związku z problemem ostatecznej kwalifikacji choroby zakaźnej dopiero teraz została ujęta w statystykach Ministerstwa Zdrowia”.

Tomasz Kwiatkowski
dyrektor Arion Szpitale Sp. z o. o.
Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju

Przeczytaj również:
Burmistrz Janusz Rosłan o Henryku Wujcu (AUDIO) (2020-08-15 14:44:14) - Komentarzy:(1)
Święto Wojska Polskiego (2020-08-15 14:25:08) - Komentarzy:(0)
100-lecie "Cudu nad Wisłą". Powiatowe obchody w Biłgoraju (FOTO, AUDIO) (2020-08-15 13:22:29) - Komentarzy:(6)
Zmarł Henryk Wujec, pochodzący spod Biłgoraja działacz polityczny i fizyk, Honorowy Obywatel Miasta Biłgoraj (2020-08-15 09:21:16) - Komentarzy:(9)
Matka Wywyższona (2020-08-14 22:40:44) - Komentarzy:(0)
Pątnicy dotarli do Królowej Polski. Zakończyła się 38. Piesza Pielgrzymka Zamojsko - Lubaczowska na Jasną Górę (AUDIO) (2020-08-14 13:44:42) - Komentarzy:(2)
Kolejne ogniska ASF. Wybitych w naszym regionie zostanie około 800 sztuk świń (2020-08-14 12:32:27) - Komentarzy:(1)
Powiatowy Konkurs na Wolontariusza 2020 roku (2020-08-12 12:47:32) - Komentarzy:(0)
63% polskich rowerzystów chce rozbudowy infrastruktury dla poprawy bezpieczeństwa (2020-08-11 13:50:56) - Komentarzy:(0)
Apel do mieszkańców miasta Biłgoraja o prawidłowe postępowanie z odpadami (2020-08-11 13:30:36) - Komentarzy:(10)


  Komentarze (6)
     

2020-06-30 19:33:35
Nie chodzi o to, żeby informować o konkretnych adresach , wystarczy wiadomość, że w Biłgoraju są zakażeniu, bądź na kwarantannie.

2020-06-30 19:29:18
Dlaczego ukrywa się fakty. Podobno w jednym z bloków zakażona jest rodzina, a nic o tym się nie podaje. Mieszkańcy powinni wiedzieć, że choroba jest w mieście i dlatego powinni wzmóc ostrożność, która uległa w ostatnim czasie rozluźnieniu.

Do poniżej poniżej
2020-06-30 18:27:12
Wnioskuje, że jeśli ktoś nie zna tematu od zaplecza, jeśli ktoś nie wie o stanie epidemii, o dużej liczbie wykonywanych badań w tym czasie wszędzie, o zamieszaniu nie raz w laboratorium czy innych jednostkach to też nie powinien się wypowiadać....
Najwięcej zawsze mają do powiedzenia ci, co nie mają szarego pojęcia jak to wygląda w rzeczywistości....
Najlepiej zwalić na lekarza czy inny personel i za bezmyślne dostanie wyrok powiedzmy na 7 lat....
Jeszcze więcej jadu, już nikt nie będzie chciał pracować w tym syfie

do poniżej
2020-06-30 18:12:39
Wnioskuję, że konowały potrzebowały ponad 2 miesiące, aby ustalić przyczynę zgonu!!! Jakie studia ukończyli? Bo z pewnością nie medycynę... :(

Ja
2020-06-30 17:53:21
To może Silk powiedz sam skoro wiesz lepiej jaka jest prawda!? Zapewne jesteś lekarzem, może jeszcze histopatologiem!?
Wnioskuję, że wyjaśnienie jest po to, aby nie wprowadzać wśród ludzi strachu, a pan jak wnioskuje!? Po co? No właśnie pewnie nic pan nic nie wnioskuje tylko fala hejtu na szpital....

Silk
2020-06-30 17:07:22
Tylko winni się tłumaczą! Róbta tak dalej... :(