Strona glowna

Piątek, 25 września 2020, Do końca roku 97 dni Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Wiadomosci

Poszukiwany właściciel królika (AKTUALIZACJA)

Dodane: red Data: 2020-05-22 22:30:07 (czytane: 1379)  Wersja do druku

Dzisiaj około godziny 16:00 na ul. Poniatowskiego (odcinek pomiędzy Partyzantów a Cichą), został na ulicy znaleziony królik. Pytanie czy ktoś go nie szuka!? Zaopiekował się nim mieszkaniec Biłgoraja, który z kolei przekazać go osobie, która trzyma króliki w gospodarstwie domowym.

Być może zwierzę uciekło komuś z domu lub z posesji, może ktoś go szuka lub ma informacje do kogo zwierze może należeć. Przekażcie dalej.

krolik.jpg

AKTUALIZACJA: Po naszym wczorajszym ogłoszeniu (dziś, tj. 23 maja br.r.) w godzinach porannych zgłosił się właściciel królika. Zwierzę już zostało odebrane i trafiło do swojego domu.

/red./

Przeczytaj również:
Szansa na stypendium (2020-09-25 14:11:57) - Komentarzy:(0)
Alarmy bombowe (2020-09-25 13:11:10) - Komentarzy:(1)
Kobieta zaginęła na grzybach (AKTUALIZACJA) (2020-09-24 14:57:01) - Komentarzy:(5)
Tak. Pomagam! Rusza wielka zbiórka żywności dla osób potrzebujących (2020-09-25 07:45:15) - Komentarzy:(0)
RCEZ piąte w kraju! (2020-09-24 12:27:15) - Komentarzy:(1)
Zmiany we władzach RCKiK w Lublinie (2020-09-24 12:07:23) - Komentarzy:(1)
Akcja #sadziMY w I LO im. ONZ w Biłgoraju (2020-09-24 11:26:21) - Komentarzy:(0)
Biłgoraj. Rocznica rozbicia więzienia (2020-09-24 08:51:50) - Komentarzy:(2)
Spotkanie popielgrzymkowe pątników (FOTO) (2020-09-23 20:56:25) - Komentarzy:(0)
Wystawa o bitwie pod Osuchami w budynku Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie (2020-09-23 16:42:51) - Komentarzy:(0)


  Komentarze (1)
     

Hje, hje, hje
2020-05-24 11:06:09
"Mój ci on jest, mój..."