Strona glowna

Wtorek, 14 lipca 2020, Do końca roku 170 dni Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego

Wiadomosci

Piotr Majcher został członkiem "Porozumienia" Jarosława Gowina

Dodane: red Data: 2019-12-03 17:18:55 (czytane: 3641)  Wersja do druku

Były Przewodniczący Rady Powiatu, obecnie jej wiceprzewodniczący Piotr Majcher został członkiem "Porozumienia" - partii Jarosława Gowina. Do Rady Powiatu startował dwukrotnie z list Polskiego Stronnictwa Ludowego (nie był jednak członkiem PSL). Z zawodu jest lekarzem, był m. in. zastąpią dyrektora w SP ZOZ w Biłgoraju.

"Porozumienie" Jarosława Gowina to centroprawicowa partia polityczna o profilu konserwatywno - liberalnym i republikańskim oraz akcentach chrześcijańsko - demokratycznych. Założona została przez byłego polityka PO, w 2017 roku z przekształcenia Polski Razem, po przyłączeniu się do niej nowych środowisk. Pierwsze struktury "Polski Razem" Jarosława Gowina w Biłgoraju zakładał Mirosław Późniak. Po przekształceniu jej w "Porozumienie" przewodniczy im radny Rady Miasta Biłgoraj, Mirosław Lipiński. Już drugą kadencję, ugrupowanie wraz z Prawem i Sprawiedliwością i Solidarną Polską współtworzy rząd.

piotr_majcher.JPG

-Ja od zawsze miałem i mam nadal przekonania prawicowe, ten światopogląd determinuje moje postawy. Do tej pory nie byłem członkiem żadnej partii politycznej, ani PSL ani PiS. Z czasem moja aktywność polityczna zaowocowała tym, że postanowiłem wstąpić do partii, a ideały "Porozumienia" jako ugrupowania prawicowego są mi najbliższe i się z nimi utożsamiam, więc odpowiedziałem pozytywnie na propozycję pana Mirosława Lipińskiego i wstąpiłem w szeregi partii Jarosława Gowina - potwierdza w rozmowie z Portalem bilgoraj.com.pl Piotr Majcher. Radny przyznaje, że rozważa wstąpienie do Klubu Radnych PiS w Radzie Powiatu. To jednak poprzedzone ma być rozmową z przewodniczącym Klubu, którym jest Marcin Kulig.

Przeczytaj również:
Zachwyciły ciastami i potrawami z jabłkami (2020-07-14 14:58:13) - Komentarzy:(0)
Nietrzeźwi opiekowali się dziećmi (2020-07-14 14:16:03) - Komentarzy:(0)
Nabożeństwo fatimskie w intencji ustania koronawirusa (2020-07-13 22:16:05) - Komentarzy:(2)
Tak głosowali w II turze wyborów prezydenckich mieszkańcy powiatu biłgorajskiego (DANE) (2020-07-13 17:01:55) - Komentarzy:(25)
Taneczne Inspiracje – Solo w sieci (2020-07-13 16:25:33) - Komentarzy:(0)
Ogłoszenie o konkursie fotograficznym (2020-07-13 12:54:05) - Komentarzy:(0)
Sondażowe wyniki II tury wyborów. Andrzej Duda wygrywa z Rafałem Trzaskowskim (2020-07-12 21:17:24) - Komentarzy:(23)
Akcja poboru krwi w Łukowej. Zgłosiło się 90 dawców, krwią podzieliło się 72 (2020-07-12 15:23:33) - Komentarzy:(0)
II tura wyborów prezydenckich. Frekwencja w powiecie biłgorajskim na godzinę 12:00 i 17:00 (2020-07-12 19:00:08) - Komentarzy:(3)
Ziarno słowa (2020-07-12 08:45:10) - Komentarzy:(0)


  Komentarze (27)
     

Homer do CzAd
2019-12-05 22:40:37
"Aqua vadis pennis turbo" - co powiesz na to wielbicielu klasycznej Łaciny:

xy
2019-12-05 20:50:56
Niestety kolejny polityk traci honor i twarz.Widocznie podoba mu się republika bananasiowa.Może niedługo będzie narzekał tak jak Gowin,że mu do końca miesiąca pensji nie wystarcza?

Tęczowa koniczyna
2019-12-05 20:18:04
Czołowi działacze spod tego znaku pochwalali walkę z kościołem no i popierali ideologię lgbt tj.lesbijki, geje i inni pop

2019-12-05 16:28:36
faktycznie tylko członek może tak postąpić !!!

2019-12-05 15:08:44
Cyrk. Zrobi wszystko aby być przy korycie.

Greg
2019-12-05 08:17:34
Bardzo dobra decyzja. GRATULUJĘ i życzę wszystkiego najlepszego. Panie Piotrze najgłośniej ujadać będą dotychczasowi pseudokoledzy z PSL

Biłgoraj
2019-12-05 07:25:52
Szanujący się ludzie nie powinni głosować na takich co nagle po wyborach idą do innego klubu i innej partii. Tacy ludzie powinni być niewybieralni już nigdy !

CzAd
2019-12-04 23:37:29
To znak, że skończyły się frukty na P(Z)SLowskiej półce...
Obrzydliwie podłe postępowanie, postawa godna szczególnego napiętnowania I wypalania rozgrzanym do jaskrawej czerwoności żelazem. Dotyczy dwóch panów i Lipińskiego i Majchra... To kipiacy odorem ferment a nie gotowość wspólnego działania na rzecz powiatu, badz odkryte nagle prawicowe przekonania i światopoglad.
Brakuje tylko by Pan Majcher zwrócił się z prośba do panow Różyńskiego I Hetmana by zrewidowali swój światopoglad I przyznali, że od lat sa prawicowcami.
Dla wielbicieli klasycznej Łaciny: Cloaca Maxima.

No cóż
2019-12-04 20:03:02
Piotrze po złośliwych i pełnych jadu wpisach widać prawdziwe oblicze ludzi spod znaku tęczowej koniczyny

No cóż