Strona glowna

Czwartek, 19 września 2019, Do końca roku 103 dni Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Wiadomosci

Premier odwiedzi Biłgoraj

Dodane: red Data: 2019-09-12 08:19:42 (czytane: 1687)  Wersja do druku

W piątek 13 września br., z mieszkańcami Biłgoraja spotka się Premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu odbędzie otwarte spotkanie z obywatelami, w Parku Solidarności, początek o godzinie 12:30.

-Będzie to okazja by wysłuchać Prezesa Rady Ministrów oraz by porozmawiać o aktualnej sytuacji społeczno - politycznej w naszej Ojczyźnie. Rozmawiać będziemy o inwestycjach drogowych, wsparciu przedsiębiorczości, kwestiach ubezpieczeń społecznych czy oświacie. Oczywiście - na Ziemi Biłgorajskiej - nie może zabraknąć także rozmów i dyskusji o rolnictwie. Spotkanie jest otwarte wziąć więc udział może w nim każdy - podkreśla Beata Strzałka.

morawiecki.jpg

Wcześniej, od godziny 10:00, Premier Mateusz Morawiecki, gościł będzie we Frampolu. Szef rządu uczestniczył będzie w uroczystościach patriotyczno - religijnych 80. rocznicy bombardowania Frampola.

/bilgoraj.com.pl/
Foto:

Przeczytaj również:
Ogólnopolska akcja społeczna sprzątania lasu (2019-09-19 21:20:58) - Komentarzy:(0)
Wzrost płacy minimalnej. Komentarz wiceministra finansów (AUDIO) (2019-09-19 14:55:33) - Komentarzy:(3)
80. rocznica sowieckiej agresji na Polskę (VIDEO) (2019-09-19 12:22:58) - Komentarzy:(0)
Z lewicą związany jestem od 2011 roku. Ideały: świeckie państwo, przejrzystość i uczciwość władzy... (2019-09-19 09:32:24) - Komentarzy:(5)
Ciekawa lekcja historii w I LO im. ONZ w Biłgoraju (2019-09-19 08:03:52) - Komentarzy:(0)
"Ku chwale Ojczyzny i sławie oręża" (FOTO) (2019-09-18 19:16:25) - Komentarzy:(1)
Bezpieczna droga do szkoły - spotkanie z policjantami (2019-09-18 10:34:56) - Komentarzy:(0)
Popularna marka to większy kłopot? (2019-09-18 09:15:08) - Komentarzy:(2)
Miasto Biłgoraj liderem w zakresie profilaktyki grypy (2019-09-18 08:57:35) - Komentarzy:(0)
Poseł Marcin Duszek zwycięża, pokonując opozycję (VIDEO) (2019-09-18 08:20:51) - Komentarzy:(1)


  Komentarze (21)
     

mieszkaniec2
2019-09-12 22:06:14
Ciekawe co wam obieca, pewnie kolejne pińtset i dużo plusów, tylko my podatnicy i drobni przedsiębiorcy będziemy musieli się na to zrzucić.
Czy będzie możliwość pocałowania Premiera w rękę ?

Gmina
2019-09-12 21:51:24
Dlaczego takie dalekie miejsce dla PiS w powiecie? Dlaczego słaba i jedna kandydatka? U nas w gminie ludzie zagłosują na pana Sasina.

mieszkaniec2
2019-09-12 20:19:19
Pisowskie trole kasują komentarze. Czy my jesteśmy w Chinach albo Rosji???

j67
2019-09-12 19:42:38
Do Sejmu jest wybranych 27 Poslow z woj lubelskiego

j67
2019-09-12 19:40:06
Do SEJMU z woj lubelskiego wejdzie 27 Poslow ,czy glosujesz na pierwszego czy ostatniego kazdy ma szanse Prosze nie dyktowac na kogo glosowac Mamy swoj rozum

Biały Mudin
2019-09-12 19:33:00
To chyba jasne, że głosujemy na naszą kandydatkę p. Beatę STRZAŁKA, z całym szacunkiem, ale co p. Sasin może wiedzieć o Biłgoraju...

do powiatowego hejtera
2019-09-12 19:17:43
Ty się zajmij transportem i won od lokalnej polityki, już pokazałeś co zrobiłeś ze swoim mandatem poselskim

Morawiecki w Parku Pedała
2019-09-12 17:07:10
pewnie debatował będzie z Biedroniem

2019-09-12 16:45:00
Wybór pani Agaty był bardzo dobry, okazała się świetną posłanką,m.in. postarała się o środki na drogi. Doskonale wykształcona, wzorowa kultura osobista, nie kipi nienawiścią jak jej przeciwnicy, co jest ich wielką wadą. Podobne cechy ma kandydat
minister Romanowski, który Biłgoraj wybrał na miejsce do zamieszkania.

Otwarte spotkanie...
2019-09-12 15:08:43
Otwarte spotkanie, cóż. A dla kogo? Chyba niedobrze pomyślane. W godzinach południowych zazwyczaj się pracuje. Czy fani dobrej zmiany będą musieli zwolnić się z pracy, aby wziąć udział w spotkaniu?