Strona glowna

Czwartek, 19 września 2019, Do końca roku 103 dni Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Wiadomosci

Pułkownik z Biłgoraja, powalczy o mandat posła. Bogdan Kiełbasa startuje z list "Lewicy" (AUDIO)

Dodane: red Data: 2019-08-19 22:02:50 (czytane: 2714)  Wersja do druku

Pułkownik rezerwy Bogdan Kiełbasa będzie walczył o mandat poselski. Jego kandydaturę zgłosiła biłgorajskie struktury Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Ogłoszenie, że Bogdan Kiełbasa będzie startował z list "Lewicy, odbyło się dziś wieczorem podczas specjalnej konferencji. -Po ponad 34 latach zawodowej służby wojskowej powróciłem do Biłgoraja i tu na swojej drodze spotkałem otwartych i przyjaznych ludzi. Chcę im służyć - przyznaje kandydat.

O wyłonieniu kandydata lokalnych struktur SLD, do jesiennych wyborów samorządowych oraz jego zaletach mówi Aleksander Bełżek, przewodniczący powiatowej rady Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Powiecie Biłgorajskim. Posłuchaj:

Jak przyznaje kandydat SLD do Sejmu, miłą niespodzianką była propozycja Burmistrza Janusza Rosłana, startu z ramienia KWW Janusza Rosłana w zeszłorocznych wyborach samorządowych. -Jako były żołnierz zawodowy potraktowałem tę propozycję jako ogromny zaszczyt. Propozycję przyjąłem i prawie nikomu nieznany w okręgu Nr 4 zdobyłem 97 głosów, w tym w osiedlu Sitarska - Kępy 62. To było impulsem do wystartowania w wyborach do Rady Osiedla. Mieszkańcy ocenili i zdecydowali, że pułkownik rezerwy Wojska Polskiego powinien udźwignąć ciężar odpowiedzialności „dowodzenia” Radą Osiedla i bronić ich interesów. W ten sposób dotychczasowa służba Polsce, została zastąpiona służbą mojej Małej Ojczyźnie - przyznaje Bogdan Kiełbasa.

bogdan_kielbasa.JPG

Posłuchaj co o swoim doświadczeniu mówi kandydat:

Jak przyznaje, w życiu wojskowym, a teraz cywilnym kieruję się zasadą, że trzeba umiejętnie wyzwalać pozytywną energię u ludzi, bo ludzie są dobrzy. -Otrzymując propozycję kandydowania do Sejmu z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej, nie będąc jej członkiem, przyjąłem ją z ogromnym poczuciem odpowiedzialności za Polskę. Liczę na Państwa wsparcie. Jeżeli obdarzycie mnie zaufaniem - nie zawiodę - przekonuje. W życiu osobistym jest katolikiem (wyznanie rzymsko - katolickie), jest żonaty, a córka i zięć są lekarzami.



Zobacz także:

Beata Strzałka kandydatem do Sejmu RP. Mamy komentarz kandydatki oraz ważnych działaczy PiS

/bilgoraj.com.pl/

Przeczytaj również:
Ogólnopolska akcja społeczna sprzątania lasu (2019-09-19 21:20:58) - Komentarzy:(0)
Wzrost płacy minimalnej. Komentarz wiceministra finansów (AUDIO) (2019-09-19 14:55:33) - Komentarzy:(3)
80. rocznica sowieckiej agresji na Polskę (VIDEO) (2019-09-19 12:22:58) - Komentarzy:(0)
Z lewicą związany jestem od 2011 roku. Ideały: świeckie państwo, przejrzystość i uczciwość władzy... (2019-09-19 09:32:24) - Komentarzy:(5)
Ciekawa lekcja historii w I LO im. ONZ w Biłgoraju (2019-09-19 08:03:52) - Komentarzy:(0)
"Ku chwale Ojczyzny i sławie oręża" (FOTO) (2019-09-18 19:16:25) - Komentarzy:(1)
Bezpieczna droga do szkoły - spotkanie z policjantami (2019-09-18 10:34:56) - Komentarzy:(0)
Popularna marka to większy kłopot? (2019-09-18 09:15:08) - Komentarzy:(2)
Miasto Biłgoraj liderem w zakresie profilaktyki grypy (2019-09-18 08:57:35) - Komentarzy:(0)
Poseł Marcin Duszek zwycięża, pokonując opozycję (VIDEO) (2019-09-18 08:20:51) - Komentarzy:(1)


  Komentarze (69)
     

2019-09-12 13:30:29
Kiełbasa wyborcza lewicy

Piotr
2019-09-05 21:15:49
Przy odrobinie wobraźni lewicowość (ta prawdziwa) i chrześcijaństwo nie są od siebie odległe, a w wielu kwestiach nawet zbieżne. Ja tu sprzeczności nie widzę, jeżeli będzie uczciwym i racjonalnym człowiekiem, to może zrobić dla nas wiele dobrego. Wydaje się mieć wiedzę i doświadczenie, a jako żalnierz nie boi się chyba odpowiedzialności, no i pojęcie honoru nie powinno być mu obce. Ja dam mu szansę ...

Takie tam
2019-09-01 20:42:50
Yahoo - tak myśleli faryzeusze, to oni byli hipokrytami i ci co te zasady wyznają dziś. Na zewnątrz prawi i sprawiedliwi, w środku zgnilizna

Takie tam
2019-09-01 20:12:08
Yahoo - tak myśleli faryzeusze, to oni byli hipokrytami i ci co te zasady wyznają dziś. Na zewnątrz prawi i sprawiedliwi, w środku zgnilizna

yahoo
2019-08-31 12:44:55
wiosna,sld i inne lewackie partie /generalnie lewica/ wspierają : lgbt, zalecenia WHO uświadamiania i p;obudzania seksualnego dzieci od 4 roku życia oraz aborcję . Dziękuję ale chrześcijaństwo z tym mi się nie kojarzy,wręcz odwrotnie. Trzeba być hipokrytą startując z lewicowej partii i mówić że się jest katolikiem. Jedno wyklucza drugie.

2019-08-26 14:57:53
Moze czas na zmiany, wydaje się poczciwy gość

Jolanta
2019-08-26 01:21:29
Zaglosowalabym na tego pana ze względu na apetyczne nazwisko 😊

Danka
2019-08-23 13:02:50
No i co radna.
Słaba wiedza., co ?
Był czas trzeba było sie uczyć.
a teraz walić - głupa. Co?

Danka
2019-08-23 13:01:47
No i co radna.
Słaba wiedza., co ?

2019-08-23 10:15:44
Pułkownik powalczy ?!