Strona glowna

Poniedziałek, 01 czerwca 2020, Do końca roku 213 dni Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

Wiadomosci

Piknik rodzinny

Dodane: red Data: 2019-06-15 06:36:40 (czytane: 1362)  Wersja do druku

Grupa aktywnych uczestników projektu “Ja obywatel !” opracowała pomysł na piknik integracyjno-rodzinny. Był to efekt pracy warsztatowej aktywnych uczestniczek ze społeczności lokalnej w Bidaczowie. Pomysł na przygotowanie pikniku, którego celem z jednej strony była integracja społeczności lokalnej, z drugiej zaś pokazanie i zachowanie lokalnej tradycji i dziedzictwa lokalnego szczególnie w zakresie kulinariów opowiadał na realne zapotrzebowanie umacniania więzi lokalnych.

Przeczytaj również:
Zniesiono limity wiernych. Kościoły wypełniły się modlącymi (FOTO) (2020-05-31 19:30:57) - Komentarzy:(2)
IMGW - Prognoza na lato 2020 (2020-05-31 12:33:25) - Komentarzy:(0)
Dyżur eksperta ZUS o emeryturach i rentach (2020-05-31 12:11:38) - Komentarzy:(0)
Pieczęć Boga (2020-05-31 08:52:15) - Komentarzy:(1)
Czuwanie przez Uroczystością Zesłania Ducha Świętego (FOTO) (2020-05-31 08:05:18) - Komentarzy:(2)
Oświadczenie biłgorajskiego szpitala w związku z potwierdzeniem przypadków koronawirusa wśród personelu (2020-05-30 16:52:10) - Komentarzy:(4)
BCK wraca do pracy. Wznowione zostają zajęcia dla grup, wraca także kino (2020-05-29 17:43:28) - Komentarzy:(0)
Pożegnanie Komendanta Powiatowego PSP (FOTO) (2020-05-29 14:20:18) - Komentarzy:(0)
„Obywatelsi!” (2020-05-18 12:14:01) - Komentarzy:(0)
Rusza projekt „Obywatelsi!” (2020-04-30 14:05:57) - Komentarzy:(0)


  Komentarze (1)
     

2019-06-15 11:28:48
No nie ... zajady ze śmiechu mi się porobiły. To te kiełbaski z marketu pieczone na grillu to cel imprezy, czyli: "pokazanie i zachowanie lokalnej tradycji i dziedzictwa lokalnego szczególnie w zakresie kulinariów opowiadał na realne zapotrzebowanie umacniania więzi lokalnych". "Miś" Barei się kłania (cyt:): "Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości".