Strona glowna

Piątek, 23 sierpnia 2019, Do końca roku 130 dni Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży

Wiadomosci

Sławomir Zawiślak znów szefem struktur regionalnych

Dodane: red Data: 2019-06-12 18:38:29 (czytane: 1296)  Wersja do druku

Sławomir Zawiślak ponownie szefem PiS w Okręgu Nr 7, tj. Okręgu Chełm, w skład którego wchodzi m. in. Powiat Biłgorajski. Taką decyzję podjął prezes Jarosław Kaczyński, a ogłosił ją szef Komitetu Wykonawczego PiS, Krzysztof Sobolewski. Poseł Zawiślak przejął władzę po Beacie Mazurek, która została posłem do parlamentu Europejskiego.

Zmiany na funkcji szefa Okręgu Nr 7 nastąpiły na początku tego roku (styczeń/luty). Wówczas to powołana została Beata Mazurek. Zobacz: Zmiany pełnomocników PiS

zawislak.JPG

Dziś znów władzę przejął Sławomir Zawiślak. Posłem na Sejm RP jest od czterech kadencji, przez 11 lat był także szefem Okręgu Nr 7. Aktywnie działa także w strukturach Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, od ponad 20 lat jest prezesem Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość.

Przeczytaj również:
Zadania zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego na rok 2020 (2019-08-22 15:35:58) - Komentarzy:(0)
Garaże blaszane - najważniejsze zalety przemawiające za ich używaniem (2019-08-22 15:19:38) - Komentarzy:(0)
Czym jest program mMedica? (2019-08-22 14:32:08) - Komentarzy:(0)
Ukradł portfel znajomemu z pracy (2019-08-22 13:41:44) - Komentarzy:(1)
Elektroniczne zwolnienie to już standard (2019-08-22 12:26:28) - Komentarzy:(1)
Elegancki prezent na 40. urodziny dla niej (2019-08-22 12:20:21) - Komentarzy:(0)
Kandydatka "Wiosny" przekonywała, że brak "Lewicy" w poslkim sejmie, to wielka strata dla polskiej demokracji (2019-08-21 21:32:13) - Komentarzy:(11)
Bigorajski PiS zaprezentował billboard wyborczy, hasło kampanii parlemntarnej i kandydatkę z Ziemi Biłgorajskiej (2019-08-21 20:26:22) - Komentarzy:(5)
Ruszył 9. "Exodus młodych" (AUDIO) (2019-08-21 19:25:08) - Komentarzy:(1)
Ukradli 500 kg cukru, zostali zatrzymani (2019-08-21 09:14:41) - Komentarzy:(1)


  Komentarze (17)
     

Jan
2019-06-14 07:54:09
Panie Prezesie, nie można było mądrzej.
Czyżby nie nauczył się Pan nic na BOrowcach

Felek
2019-06-14 07:53:23
Ha, ha, ha. Jest szanowany? Zapchaj dziura!

Ola
2019-06-14 07:52:07
Gorszego wyboru nie można było zrobić.

Jan
2019-06-14 07:51:06
Panie Prezesie, nie można było mąderzej.
Czyżby nie nauczył się Pan nic na BOrowcach

A może by tak
2019-06-14 02:57:14
Bilgorajski PiS przeczyscic z kryminalistów?

wyborca
2019-06-13 15:46:16
A ja dalej na PiS głosuje bo mi 500+ dadzą.

2019-06-13 13:03:09
wspołczuje pisowi Zawislak nic nie umiał i nie UMI

Janusz nosacz
2019-06-13 12:19:04
Osz kurła. Czyli znowu powiat bilgorajski będzie jeździł na wsteczny. Hetmanstwo nosz kurła

observer
2019-06-13 10:54:03
Nowy Panie Przewodniczący niech Pan uspokoi naszego starostę Andrzeja. Ten jego Ola Boga adwokacina z Lublina manipuluje nim jak małym dzieckiem, ośmiesza go. Wszyscy dookoła się śmieją jak poucza i napuszcza Andrzeja na pracowników .

PiS ?
2019-06-13 10:31:55
Czekamy na twardą rękę i odważne działania Pana Posła.Zbyt długo siedzą ną stołkach
miłośnicy poprzednich układów. To jest marazm i zła sytuacja na zbliżające się wybory.Musi Pan to towarzystwo przewietrzyć bo PiS biłgorajski .................non komen