Strona glowna

Czwartek, 20 czerwca 2019, Do końca roku 194 dni Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Wiadomosci

Sławomir Zawiślak znów szefem struktur regionalnych

Dodane: red Data: 2019-06-12 18:38:29 (czytane: 972)  Wersja do druku

Sławomir Zawiślak ponownie szefem PiS w Okręgu Nr 7, tj. Okręgu Chełm, w skład którego wchodzi m. in. Powiat Biłgorajski. Taką decyzję podjął prezes Jarosław Kaczyński, a ogłosił ją szef Komitetu Wykonawczego PiS, Krzysztof Sobolewski. Poseł Zawiślak przejął władzę po Beacie Mazurek, która została posłem do parlamentu Europejskiego.

Zmiany na funkcji szefa Okręgu Nr 7 nastąpiły na początku tego roku (styczeń/luty). Wówczas to powołana została Beata Mazurek. Zobacz: Zmiany pełnomocników PiS

zawislak.JPG

Dziś znów władzę przejął Sławomir Zawiślak. Posłem na Sejm RP jest od czterech kadencji, przez 11 lat był także szefem Okręgu Nr 7. Aktywnie działa także w strukturach Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, od ponad 20 lat jest prezesem Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość.

Przeczytaj również:
Zakończyli rok szkolny, wraz z nimi odeszły gimnazja (FOTO) (2019-06-19 23:55:57) - Komentarzy:(0)
Jest absolutorium dla Zarządu Powiatu za wykonanie budżetu 2018 roku (2019-06-19 19:53:36) - Komentarzy:(3)
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w "Budowlance" (FOTO) (2019-06-19 14:05:58) - Komentarzy:(5)
Zastępcza kara pozbawienia wolności orzeczona w zamian kary ograniczenia wolności (2019-06-19 13:43:21) - Komentarzy:(0)
Czytamy bajki i rozmawiamy o bezpieczeństwie - spotkanie z policjantką w biłgorajskiej jedynce (2019-06-19 13:37:17) - Komentarzy:(0)
Już wakacje! (2019-06-19 13:31:27) - Komentarzy:(0)
VIII sesja VI kadencji Rady Powiatu w Biłgoraju: Materiał VIDEO na bilgoraj.com.pl (2019-06-19 15:57:31) - Komentarzy:(4)
Biłgoraj i okolice - oddajcie głos na lokalną inicjatywę społeczną! (2019-06-18 15:04:15) - Komentarzy:(0)
"Aktywni na 100 lat", czyli nowy projekt PCK (2019-06-18 13:36:09) - Komentarzy:(0)
10 lat Domku Przedszkolaka (2019-06-19 11:29:13) - Komentarzy:(0)


  Komentarze (17)
     

Jan
2019-06-14 07:54:09
Panie Prezesie, nie można było mądrzej.
Czyżby nie nauczył się Pan nic na BOrowcach

Felek
2019-06-14 07:53:23
Ha, ha, ha. Jest szanowany? Zapchaj dziura!

Ola
2019-06-14 07:52:07
Gorszego wyboru nie można było zrobić.

Jan
2019-06-14 07:51:06
Panie Prezesie, nie można było mąderzej.
Czyżby nie nauczył się Pan nic na BOrowcach

A może by tak
2019-06-14 02:57:14
Bilgorajski PiS przeczyscic z kryminalistów?

wyborca
2019-06-13 15:46:16
A ja dalej na PiS głosuje bo mi 500+ dadzą.

2019-06-13 13:03:09
wspołczuje pisowi Zawislak nic nie umiał i nie UMI

Janusz nosacz
2019-06-13 12:19:04
Osz kurła. Czyli znowu powiat bilgorajski będzie jeździł na wsteczny. Hetmanstwo nosz kurła

observer
2019-06-13 10:54:03
Nowy Panie Przewodniczący niech Pan uspokoi naszego starostę Andrzeja. Ten jego Ola Boga adwokacina z Lublina manipuluje nim jak małym dzieckiem, ośmiesza go. Wszyscy dookoła się śmieją jak poucza i napuszcza Andrzeja na pracowników .

PiS ?
2019-06-13 10:31:55
Czekamy na twardą rękę i odważne działania Pana Posła.Zbyt długo siedzą ną stołkach
miłośnicy poprzednich układów. To jest marazm i zła sytuacja na zbliżające się wybory.Musi Pan to towarzystwo przewietrzyć bo PiS biłgorajski .................non komen