Strona glowna

Poniedziałek, 01 czerwca 2020, Do końca roku 213 dni Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

Wiadomosci

Sławomir Zawiślak znów szefem struktur regionalnych

Dodane: red Data: 2019-06-12 18:38:29 (czytane: 1913)  Wersja do druku

Sławomir Zawiślak ponownie szefem PiS w Okręgu Nr 7, tj. Okręgu Chełm, w skład którego wchodzi m. in. Powiat Biłgorajski. Taką decyzję podjął prezes Jarosław Kaczyński, a ogłosił ją szef Komitetu Wykonawczego PiS, Krzysztof Sobolewski. Poseł Zawiślak przejął władzę po Beacie Mazurek, która została posłem do parlamentu Europejskiego.

Zmiany na funkcji szefa Okręgu Nr 7 nastąpiły na początku tego roku (styczeń/luty). Wówczas to powołana została Beata Mazurek. Zobacz: Zmiany pełnomocników PiS

zawislak.JPG

Dziś znów władzę przejął Sławomir Zawiślak. Posłem na Sejm RP jest od czterech kadencji, przez 11 lat był także szefem Okręgu Nr 7. Aktywnie działa także w strukturach Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, od ponad 20 lat jest prezesem Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość.

Przeczytaj również:
Zniesiono limity wiernych. Kościoły wypełniły się modlącymi (FOTO) (2020-05-31 19:30:57) - Komentarzy:(2)
IMGW - Prognoza na lato 2020 (2020-05-31 12:33:25) - Komentarzy:(0)
Dyżur eksperta ZUS o emeryturach i rentach (2020-05-31 12:11:38) - Komentarzy:(0)
Pieczęć Boga (2020-05-31 08:52:15) - Komentarzy:(1)
Czuwanie przez Uroczystością Zesłania Ducha Świętego (FOTO) (2020-05-31 08:05:18) - Komentarzy:(2)
Oświadczenie biłgorajskiego szpitala w związku z potwierdzeniem przypadków koronawirusa wśród personelu (2020-05-30 16:52:10) - Komentarzy:(4)
BCK wraca do pracy. Wznowione zostają zajęcia dla grup, wraca także kino (2020-05-29 17:43:28) - Komentarzy:(0)
Pożegnanie Komendanta Powiatowego PSP (FOTO) (2020-05-29 14:20:18) - Komentarzy:(0)
„Obywatelsi!” (2020-05-18 12:14:01) - Komentarzy:(0)
Rusza projekt „Obywatelsi!” (2020-04-30 14:05:57) - Komentarzy:(0)


  Komentarze (17)
     

Jan
2019-06-14 07:54:09
Panie Prezesie, nie można było mądrzej.
Czyżby nie nauczył się Pan nic na BOrowcach

Felek
2019-06-14 07:53:23
Ha, ha, ha. Jest szanowany? Zapchaj dziura!

Ola
2019-06-14 07:52:07
Gorszego wyboru nie można było zrobić.

Jan
2019-06-14 07:51:06
Panie Prezesie, nie można było mąderzej.
Czyżby nie nauczył się Pan nic na BOrowcach

A może by tak
2019-06-14 02:57:14
Bilgorajski PiS przeczyscic z kryminalistów?

wyborca
2019-06-13 15:46:16
A ja dalej na PiS głosuje bo mi 500+ dadzą.

2019-06-13 13:03:09
wspołczuje pisowi Zawislak nic nie umiał i nie UMI

Janusz nosacz
2019-06-13 12:19:04
Osz kurła. Czyli znowu powiat bilgorajski będzie jeździł na wsteczny. Hetmanstwo nosz kurła

observer
2019-06-13 10:54:03
Nowy Panie Przewodniczący niech Pan uspokoi naszego starostę Andrzeja. Ten jego Ola Boga adwokacina z Lublina manipuluje nim jak małym dzieckiem, ośmiesza go. Wszyscy dookoła się śmieją jak poucza i napuszcza Andrzeja na pracowników .

PiS ?
2019-06-13 10:31:55
Czekamy na twardą rękę i odważne działania Pana Posła.Zbyt długo siedzą ną stołkach
miłośnicy poprzednich układów. To jest marazm i zła sytuacja na zbliżające się wybory.Musi Pan to towarzystwo przewietrzyć bo PiS biłgorajski .................non komen