Strona glowna

Sobota, 25 maja 2019, Do końca roku 220 dni Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Wiadomosci

Dwa osobowe pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Długa - Kowalskiego i Cegielniana

Dodane: red Data: 2019-04-23 13:41:54 (czytane: 2315)  Wersja do druku

Do zderzenia dwóch aut doszło około godziny 13:00 na skrzyżowaniu ulic Długiej, Kowalskiego i Cegielnianej w Biłgoraju. W związku z tym w tej części Miasta występują utrudnienia w ruchu. Policja apeluje o ostrożność.

Wiadomo, że w zdarzeniu brały udział dwa osobowe auta i, że jest jedna poszkodowana osoba. Już zabrana została do szpitala.

zderzenie_aut_ulica_dluga.jpg

Pracujący na miejscu funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Aktualizacja: W zdarzeniu udział brały Nissan i Honda. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 29-latka z Gminy Księżpol kierująca Nissanem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdy 52-latce, która kierowała Hondą. Do szpitala przetransportowana została  pasażerka Hondy, 29-latka z Warszawy.

/bilgoraj.com.pl/

Przeczytaj również:
Dziecko z podejrzeniem sepsy trafiło do szpitala w Lublinie (2019-05-24 22:25:44) - Komentarzy:(5)
Duszek nadzieją Lubelszczyzny? (VIDEO) (2019-05-24 20:48:40) - Komentarzy:(0)
Biłgoraj biega (FOTO) (2019-05-24 20:38:53) - Komentarzy:(0)
Wojewoda i poseł na Ziemi Biłgorajskiej. Był apel do udziału w wyborach i podsumowanie kampanii (2019-05-24 19:37:10) - Komentarzy:(5)
100. urodziny pani Janiny (2019-05-24 15:04:14) - Komentarzy:(2)
Wybory do Parlamentu Europejskiego już w najbliższą niedzielę 26 maja (2019-05-24 14:47:04) - Komentarzy:(1)
Gęsi biłgorajskie trafiły do Soli (2019-05-24 11:49:13) - Komentarzy:(5)
Gdzie najlepiej zastosować meble systemowe? (2019-05-24 10:48:31) - Komentarzy:(0)
Koty i psy oczami dzieci (2019-05-24 09:54:21) - Komentarzy:(0)
Uczniowie ZSBiO na kolejnej wymianie uczniów w Turcji w ramach realizowanego w szkole projektu Erasmus+ „EWASTE” (2019-05-24 09:43:17) - Komentarzy:(0)


  Komentarze (13)
     

2019-04-24 17:12:58
Konieczny jest monitoring przy cmentarzu na ul. Krzeszowskiej, żeby nagrywać i karać łobuzów wbrew zakazowi jadących na skróty, zamiast przez skrzyżowanie an światłach. Patrole też tam od czasu do czasu wskazane.

Zbój
2019-04-24 14:28:23
Rondo na Krzeszowskiej gdzie się podziało? Wąsko?

2019-04-24 14:12:59
to aż z Warszawy przyjechała 29-latka aby z korzystać z usług biłgorajskiej chirurgi !?

xx
2019-04-24 13:06:32
sąą jeszcze co skracają sobie drogę.

2019-04-24 11:06:47
Wreszcie obowiązuje zakaz przejazdu na skróty z JP II na Krzeszowską, co powodowało kolizje i inne niebezpieczeństwa. Teraz taki przejazd grozi konsekwencjami karnymi. Wszyscy muszą jechać na światłach i bardzo dobrze.

??/?
2019-04-24 08:29:24
To nie jedyny przypadek.Np.ile kolizji już było na skrzyżowaniu ul.J.P.II-Krzeszowska
czy Lubelska -Nadstawna.?

2019-04-24 06:48:23
Władza nigdy nie przyzna się do błędu! Władza jest nieomylna ! Władza zamiast szukać optymalnego rozwiązania w organizacji ruchu, nie kieruje się logiką i bezkolizyjnymi rozwiązaniami w organizacji ruchu drogowego lecz priorytetami "swoich" ?!

Zoro
2019-04-24 06:27:07
Tak dokładnie to skrzyżowanie jest źle zaprojektowane to dopiero początek tam będzie dużo więcej takich 'dzwonów'

2019-04-24 06:23:57
Nic dziwnego, tam ani świateł , ani ronda. Zderzenie nie pierwszy raz.

Piotr
2019-04-23 21:16:37
To z gminy ksiezpol czy z Warszawy?