Strona glowna

Wtorek, 19 marca 2019, Do końca roku 287 dni Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety

Wiadomosci

Biłgorajskie Kino na Obcasie (FOTO)

Dodane: red Data: 2019-03-15 21:35:47 (czytane: 1963)  Wersja do druku

Dzisiejszy wieczór w Biłgorajskim Centrum Kultury należał do pań. Wszystko za sprawą V edycji wydarzenia pod nazwą "Biłgorajskie Kino na Obcasie". To promocja kobiecego kina i okazja do spotkania się kobiet.

bilgorajskie_kino_na_obcasie.JPG

Organizatorzy przygotowali - obok seansu - spotkania z mówcą motywacyjnym, strefę urody, strefę mody i zdrowego żywienia oraz konkursy z nagrodami i porady specjalistów.


/red./

Przeczytaj również:
Będzie remont drogi W835 Biłgoraj - Tarnogród - granica Województwa Lubelskiego (2019-03-18 16:08:03) - Komentarzy:(12)
Mieli odbierać pieniądze od oszukanych metodą „na wnuczka”. Zostali zatrzymani (2019-03-18 14:58:54) - Komentarzy:(0)
Etap okręgowy XXVII Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia – uczennica (2019-03-18 14:50:16) - Komentarzy:(0)
Skąd się biorą ogromne choinki w centrach handlowych? (2019-03-18 14:27:03) - Komentarzy:(1)
W Biłgoraju otwarto terenowe biuro programu "Czyste powietrze" (FOTO, AUDIO) (2019-03-18 14:13:59) - Komentarzy:(4)
Recital Jarosława Chojnackiego (FOTO) (2019-03-17 22:45:43) - Komentarzy:(0)
Europoseł Mirosław Piotrowski na spotkaniu w Biłgoraju (FOTO) (2019-03-17 22:22:47) - Komentarzy:(8)
"Pogodna nutka" w Biłgoraju. Rekordowa frekwencja uczestników (FOTO, WYNIKI) (2019-03-17 21:48:44) - Komentarzy:(0)
Automobilklub Biłgorajski podsumowanie minionej kadencji i wybory władz (2019-03-16 22:01:44) - Komentarzy:(7)
Przez cierpienie do Zmartwychwstania (2019-03-16 21:33:11) - Komentarzy:(3)


  Komentarze (8)
     

2019-03-18 07:43:27
Jeszcze się taki nie narodził żeby wszystkim dogodził !!! Za inicjatywę szacun, Paniom też się należy coś od życia a ta impreza jest właśnie dla nich.

Komentarze Agnieszki, Marzeny, Ewy zapewne pisała jedna i ta sama osoba, żal po prostu i brak słów.
Jeśli naprawdę was ta impreza nie interesowała to po jakiego grzyba piszecie te bzdury???????? Lżej wam na tyłku z tego powodu???????

Edyta
2019-03-17 21:21:48
Ile to kosztowało z naszych podatków? Takie imprezki powinny być robione za własne pieniądze. Widać jak małe jest tym zainteresowanie. Ja wole z koleżankami matkami spędzić czas z naszymi dziećmi.

Fabka
2019-03-17 00:13:05
Banda zazdrośników ! Nie byli ? To się noe wypowiadać . Jestem co roku super inicjstywa s. Bck po to jest żeby robić takie imprezy i żeby coś się działo . Wole iść ma takia imprezę nóż siedzieć w domu i wperdzelac paczki i oglądać denny serial !! Kto nie był to zazdrości . Tam noe ma bajdy rozwódek tylko większości matki które raz na ruski rok wychodzą z koleżankami żeby miło spędzić czas . Żenada wasze komentarze ludzie .!! Banda wieśniaków w Biłgoraju mieszka .

Janek
2019-03-16 12:15:28
Mało nie mało ważne że w końcu coś się dzieje.

logan
2019-03-16 11:51:26
w tym miescie,co by czlowiek nie zrobil zawsze zle.Betonowe zakute hejty zawsze maja recepte 100 kilometrow kwadratowych fabryk z pensja 10 tys dla kazdego nieroba i Roslan do zmiany

Ewa
2019-03-16 11:00:39
Bo normalne kobiety mają z kim i gdzie swietowac Dzień Kobiet ....
Współczuje tym Paniom....
z braku-laku dobry i BCK....

2019-03-15 23:32:56
ale ściema

2019-03-15 22:15:59
Mało ludzi. To BCK płaci za to wszystko?