Strona glowna

Piątek, 24 maja 2019, Do końca roku 221 dni Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Wiadomosci

Biłgorajskie Kino na Obcasie (FOTO)

Dodane: red Data: 2019-03-15 21:35:47 (czytane: 2427)  Wersja do druku

Dzisiejszy wieczór w Biłgorajskim Centrum Kultury należał do pań. Wszystko za sprawą V edycji wydarzenia pod nazwą "Biłgorajskie Kino na Obcasie". To promocja kobiecego kina i okazja do spotkania się kobiet.

bilgorajskie_kino_na_obcasie.JPG

Organizatorzy przygotowali - obok seansu - spotkania z mówcą motywacyjnym, strefę urody, strefę mody i zdrowego żywienia oraz konkursy z nagrodami i porady specjalistów.


/red./

Przeczytaj również:
Bajkowa muzyka od dzieci dla mam (FOTO) (2019-05-23 20:58:39) - Komentarzy:(1)
Riad Haidar, kandydat Koalicji Europejskiej gościł w Biłgoraju (FOTO) (2019-05-23 17:02:20) - Komentarzy:(3)
"Odzież odnowa". Ogólnopolski Turniej Szkół Mody w Biłgoraju (FOTO, WYNIKI) (2019-05-23 15:00:27) - Komentarzy:(0)
Konkurs Grantowy "Działaj Lokalnie XI" rostrzygnięty (2019-05-23 11:32:03) - Komentarzy:(3)
Najlepsze roboty kuchenne 2019! Opinie, praktyczne informacje, polecane modele (2019-05-23 08:36:33) - Komentarzy:(0)
Duszek nie spełnił marzeń Magdy Ogórek, ale może spełnić Twoje! (2019-05-23 08:05:53) - Komentarzy:(4)
Dzień Osób z Niepełnosprawnością w Biłgoraju (2019-05-22 20:50:56) - Komentarzy:(0)
V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Żywieniu i Żywności (WYNIKI) (2019-05-22 20:19:24) - Komentarzy:(0)
Pomagają zwierzętom (2019-05-22 14:36:58) - Komentarzy:(1)
Czas wyruszyć w podróż! (2019-05-22 07:43:02) - Komentarzy:(0)


  Komentarze (8)
     

2019-03-18 07:43:27
Jeszcze się taki nie narodził żeby wszystkim dogodził !!! Za inicjatywę szacun, Paniom też się należy coś od życia a ta impreza jest właśnie dla nich.

Komentarze Agnieszki, Marzeny, Ewy zapewne pisała jedna i ta sama osoba, żal po prostu i brak słów.
Jeśli naprawdę was ta impreza nie interesowała to po jakiego grzyba piszecie te bzdury???????? Lżej wam na tyłku z tego powodu???????

Edyta
2019-03-17 21:21:48
Ile to kosztowało z naszych podatków? Takie imprezki powinny być robione za własne pieniądze. Widać jak małe jest tym zainteresowanie. Ja wole z koleżankami matkami spędzić czas z naszymi dziećmi.

Fabka
2019-03-17 00:13:05
Banda zazdrośników ! Nie byli ? To się noe wypowiadać . Jestem co roku super inicjstywa s. Bck po to jest żeby robić takie imprezy i żeby coś się działo . Wole iść ma takia imprezę nóż siedzieć w domu i wperdzelac paczki i oglądać denny serial !! Kto nie był to zazdrości . Tam noe ma bajdy rozwódek tylko większości matki które raz na ruski rok wychodzą z koleżankami żeby miło spędzić czas . Żenada wasze komentarze ludzie .!! Banda wieśniaków w Biłgoraju mieszka .

Janek
2019-03-16 12:15:28
Mało nie mało ważne że w końcu coś się dzieje.

logan
2019-03-16 11:51:26
w tym miescie,co by czlowiek nie zrobil zawsze zle.Betonowe zakute hejty zawsze maja recepte 100 kilometrow kwadratowych fabryk z pensja 10 tys dla kazdego nieroba i Roslan do zmiany

Ewa
2019-03-16 11:00:39
Bo normalne kobiety mają z kim i gdzie swietowac Dzień Kobiet ....
Współczuje tym Paniom....
z braku-laku dobry i BCK....

2019-03-15 23:32:56
ale ściema

2019-03-15 22:15:59
Mało ludzi. To BCK płaci za to wszystko?