Strona glowna

Wtorek, 23 kwietnia 2019, Do końca roku 252 dni Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Wiadomosci

Cisza wyborcza. Incydenty

Dodane: red Data: 2018-10-21 16:34:00 (czytane: 4573)  Wersja do druku

Dwa incydenty związane z zakłóceniem ciszy wyborczej wyjaśniali biłgorajscy policjanci. Zgłoszenia dotyczyły przemieszczenia aut, na których zamontowano reklamy wyborcze kandydatów w tegorocznych wyborach samorządowych.

Policja odnotowała dwa zgłoszenia o zakłóceniu ciszy wyborczej. -Oba przypadki dotyczyły przemieszczenia aut, na których umieszczone były reklamy wyborcze - informuje rzecznik KPP w Biłgoraju, sierżant sztabowy Joanna Kliemk.

cisza_wyborcza_incydenty.jpg

W pierwszym przypadku, zgłoszonym wczoraj ustalono, że faktycznie pojazd się przemieścił, co wyczerpało znamiona złamania ciszy wyborczej, w drugim przypadku nie udało się potwierdzić zgłoszenia. Przypomnijmy, cisza wyborcza obowiązuje na 24 godziny przed głosowaniem, do czasu jego zakończenia. W czasie ciszy wyborczej nie mogą się pojawiać żadne nowe plakaty, czy bilbordy, nie wolno zawieszać reklam wyborczych na pojazdach. Zabroniona jest także agitacja w internecie. To jednak nie obejmuje to bilbordów oraz reklam, czy też agitacji, które zostały opublikowane przed dniem ciszy wyborczej - informuje biuro komisarza wyborczego w Zamościu.

Przeczytaj również:
Nadleśnictwo Biłgoraj rozdawać będzie sadzonki drzew (2019-04-23 15:22:54) - Komentarzy:(0)
Poszli po dary na święta okradli kościół z pieniędzy (2019-04-23 14:37:54) - Komentarzy:(1)
Flagi dla mieszkańców Biłgoraja (2019-04-23 14:10:34) - Komentarzy:(0)
Bonus powitalny bez depozytu bukmacher, czyli najskuteczniejsza metoda na przyciągnięcie gracza (2019-04-23 13:51:18) - Komentarzy:(0)
Dwa osobowe pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Długa - Kowalskiego i Cegielniana (2019-04-23 13:41:54) - Komentarzy:(0)
W Biłgoraju pojawiły się ogłoszenie przeciw ustawie 447 (2019-04-23 13:29:14) - Komentarzy:(0)
Polska żywność ekologiczna rośnie w siłę - dlaczego Polacy coraz częściej wybierają produkty eko? (2019-04-23 12:28:39) - Komentarzy:(0)
"Chłopcy z lasu" na YouTube (2019-04-23 11:32:00) - Komentarzy:(0)
Zablokowana droga wojewódzka Nr 835 (2019-04-23 09:29:49) - Komentarzy:(0)
Groby Pańskie i ciemnice w świątyniach Ziemi Biłgorajskiej (FOTO) (2019-04-22 12:53:45) - Komentarzy:(0)


  Komentarze (11)
     

2018-10-22 06:46:44
W Domu Kombatanta Rosłan zdobył 322, Glen 227, Szeliga 53 i Piskorski 55. Jeszcze nie mają protokołu.

oczywiście pan Szeliga WYGRAŁ !!!!
2018-10-22 06:16:04
był burmistrzem przez kilka tygodni na plakatach !!!

do poniżej
2018-10-22 04:52:17
Przestańta pisać głupoty. Już wiadomo, że Szeliga uzyskał najwięcej głosów.

Anna
2018-10-21 21:49:09
Gleń z Rosłanem zmierzą się w 2 turze, to pewne

Grzegorz z Chetyna
2018-10-21 21:46:02
To prawda! Wyniki jeszcze nieoficjalne, ale i tak już wiadomo, że Szeliga wygrał w cuglach...

Tadek
2018-10-21 21:42:28
Hahahahh a ten dalej sobie komentarze pisze:D nie ma co szeliga ty to masz tupet:D

też obecny
2018-10-21 21:36:11
Chyba nie jest dla nikogo zwycięstwo Szeligi. Należało mu się jak psu buda :)

2018-10-21 21:32:07
Wygrał Janusz w I turze

ciekawy
2018-10-21 21:26:56
Czy to prawda co piszą, że Szeliga wygrał na burmistrza?

Michał
2018-10-21 21:20:02
Gleń wygrał w 1 turze, gratulacje:)