Strona glowna

Wtorek, 13 listopada 2018, Do końca roku 48 dni Imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Wiadomosci

Cisza wyborcza. Incydenty

Dodane: red Data: 2018-10-21 16:34:00 (czytane: 4092)  Wersja do druku

Dwa incydenty związane z zakłóceniem ciszy wyborczej wyjaśniali biłgorajscy policjanci. Zgłoszenia dotyczyły przemieszczenia aut, na których zamontowano reklamy wyborcze kandydatów w tegorocznych wyborach samorządowych.

Policja odnotowała dwa zgłoszenia o zakłóceniu ciszy wyborczej. -Oba przypadki dotyczyły przemieszczenia aut, na których umieszczone były reklamy wyborcze - informuje rzecznik KPP w Biłgoraju, sierżant sztabowy Joanna Kliemk.

cisza_wyborcza_incydenty.jpg

W pierwszym przypadku, zgłoszonym wczoraj ustalono, że faktycznie pojazd się przemieścił, co wyczerpało znamiona złamania ciszy wyborczej, w drugim przypadku nie udało się potwierdzić zgłoszenia. Przypomnijmy, cisza wyborcza obowiązuje na 24 godziny przed głosowaniem, do czasu jego zakończenia. W czasie ciszy wyborczej nie mogą się pojawiać żadne nowe plakaty, czy bilbordy, nie wolno zawieszać reklam wyborczych na pojazdach. Zabroniona jest także agitacja w internecie. To jednak nie obejmuje to bilbordów oraz reklam, czy też agitacji, które zostały opublikowane przed dniem ciszy wyborczej - informuje biuro komisarza wyborczego w Zamościu.

Przeczytaj również:
Jaką moc powinna mieć żarówka do piekarnika? (2018-11-13 16:19:04) - Komentarzy:(0)
Ekstrakt z ajuga reptans - naturalny środek w walce z chorobami skóry (2018-11-13 14:11:25) - Komentarzy:(0)
Sukcesy uczennic ONZ-etu w konkursie czytelniczym (2018-11-13 13:49:01) - Komentarzy:(0)
Władze Miasta wręczyły tytuły honorowe (2018-11-12 21:08:27) - Komentarzy:(2)
Podziękowanie (2018-11-12 19:44:47) - Komentarzy:(0)
Na 100-lecie niepodległości Polski (2018-11-12 19:34:11) - Komentarzy:(1)
Ogłoszenie dla osób bezrobotnych zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej (2018-11-12 11:29:38) - Komentarzy:(2)
100 lat w godzinę (2018-11-11 23:51:25) - Komentarzy:(0)
Wolność nasza. Niezwykłe widowisko zakończyło biłgorajskie obchody 100-lecia niepodległości (FOTO) (2018-11-11 22:21:13) - Komentarzy:(22)
Bieg niepodległości (2018-11-11 21:58:52) - Komentarzy:(0)


  Komentarze (11)
     

2018-10-22 06:46:44
W Domu Kombatanta Rosłan zdobył 322, Glen 227, Szeliga 53 i Piskorski 55. Jeszcze nie mają protokołu.

oczywiście pan Szeliga WYGRAŁ !!!!
2018-10-22 06:16:04
był burmistrzem przez kilka tygodni na plakatach !!!

do poniżej
2018-10-22 04:52:17
Przestańta pisać głupoty. Już wiadomo, że Szeliga uzyskał najwięcej głosów.

Anna
2018-10-21 21:49:09
Gleń z Rosłanem zmierzą się w 2 turze, to pewne

Grzegorz z Chetyna
2018-10-21 21:46:02
To prawda! Wyniki jeszcze nieoficjalne, ale i tak już wiadomo, że Szeliga wygrał w cuglach...

Tadek
2018-10-21 21:42:28
Hahahahh a ten dalej sobie komentarze pisze:D nie ma co szeliga ty to masz tupet:D

też obecny
2018-10-21 21:36:11
Chyba nie jest dla nikogo zwycięstwo Szeligi. Należało mu się jak psu buda :)

2018-10-21 21:32:07
Wygrał Janusz w I turze

ciekawy
2018-10-21 21:26:56
Czy to prawda co piszą, że Szeliga wygrał na burmistrza?

Michał
2018-10-21 21:20:02
Gleń wygrał w 1 turze, gratulacje:)