Strona glowna

Sobota, 23 lutego 2019, Do końca roku 311 dni Imieniny: Damiana, Romana, Romany

Wiadomosci

'Garażówka' za nami (FOTO, VIDEO)

Dodane: red Data: 2018-07-10 12:44:49 (czytane: 2988)  Wersja do druku

Na targu miejskim przy ul. Jagiełły w Biłgoraju odbyła się I Biłgorajska Wyprzedaż Garażowa, która zgromadziła tych, którzy oferowali przedmioty niewykorzystywane, a zalegające w garażu, na strychu czy w piwnicy. Nie zabrakło także tych, którzy szukali czegoś nietypowego, ładnego i oryginalnego w dobrej cenie.

Biłgorajska garażówka miała także - obok wymiaru handlowego - aspekt pomocowy. Podczas wydarzenia odbyła się zbiórka karmy na rzecz bezdomnych kotów.  Zobacz krótki materiał VIDEO z wydarzenia:

bilgorajska_garazowka_video.jpg

>>KLIKNIJ<< i oglądaj

/bilgoraj.com.pl/

Przeczytaj również:
Spotkanie w sprawie remontów i inwestycji na drogach wojewódzkich (2019-02-22 15:26:29) - Komentarzy:(11)
Brykiet drzewny - wady i zalety (2019-02-22 13:09:08) - Komentarzy:(0)
Zmiana Statutu Powiatowemu Urzędowi Pracy w Biłgoraju. Ze stanowiskiem pożegnał się zastępca dyrektora placówki (2019-02-22 12:31:16) - Komentarzy:(7)
Nowy sprzęt dla warsztatów ZSZiO (2019-02-22 11:21:31) - Komentarzy:(0)
Płytki łazienkowe Tubądzin - częsty wybór wśród klientów (2019-02-22 09:50:45) - Komentarzy:(0)
"Wszystkie Kolory Świata". Polska edycja światowego projektu edukacyjno - pomocowego UNICEF (2019-02-22 08:31:17) - Komentarzy:(0)
Certyfikat „Szkoła Niepodległej” dla biłgorajskiej "Piątki" (2019-02-22 08:55:52) - Komentarzy:(0)
Biłgoraj. Koncert Lao Che (2019-02-21 20:49:54) - Komentarzy:(0)
Fotel gamingowy dla gracza - jaki najlepszy? (2019-02-21 16:50:52) - Komentarzy:(0)
Grypa. W Powiecie Biłgorajskim mniej zachorowań niż w latach ubiegłych (2019-02-21 16:22:21) - Komentarzy:(0)


  Komentarze (4)
     

Oczywiście Adaś, że mnie zobaczysz.
2018-07-11 11:23:00
Sobota godz. 21.00 Restauracja Sitarska sala kominkowa . Czekam !

Adaś
2018-07-11 10:38:10
fajne włosy, super d.peczka no i oczywiście impreza super ;-) . Zobaczę Cię jeszcze?

Gość
2018-07-11 09:46:30
Super inicjatywa!! Oby częściej :)

Piotr
2018-07-10 15:42:29
... fajny pomysl tylko dlaczego rosłan za darmo w roku wyborczym a nie wcześniej ...