Strona glowna

Poniedziałek, 23 lipca 2018, Do końca roku 161 dni Imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Wiadomosci

'Garażówka' za nami (FOTO, VIDEO)

Dodane: red Data: 2018-07-10 12:44:49 (czytane: 1975)  Wersja do druku

Na targu miejskim przy ul. Jagiełły w Biłgoraju odbyła się I Biłgorajska Wyprzedaż Garażowa, która zgromadziła tych, którzy oferowali przedmioty niewykorzystywane, a zalegające w garażu, na strychu czy w piwnicy. Nie zabrakło także tych, którzy szukali czegoś nietypowego, ładnego i oryginalnego w dobrej cenie.

Biłgorajska garażówka miała także - obok wymiaru handlowego - aspekt pomocowy. Podczas wydarzenia odbyła się zbiórka karmy na rzecz bezdomnych kotów.  Zobacz krótki materiał VIDEO z wydarzenia:

bilgorajska_garazowka_video.jpg

>>KLIKNIJ<< i oglądaj

/bilgoraj.com.pl/

Przeczytaj również:
Sztukmistrz w Biłgoraju (FOTO) (2018-07-22 23:03:30) - Komentarzy:(1)
100-lecie niepodległości i św. Maria Magdalena (FOTO) (2018-07-22 11:01:24) - Komentarzy:(0)
Idźcie i odpocznijcie nieco? (2018-07-22 08:57:23) - Komentarzy:(0)
W Biłgoraju trwa VIII Międzynarodowy Festiwal 'Śladami Singera' (FOTO) (2018-07-21 19:11:26) - Komentarzy:(2)
Wyruszył Biłgoraj Bike Camp (FOTO) (2018-07-21 15:53:13) - Komentarzy:(0)
Posłanka z Ziemi Biłgorajskiej w komisji ds. VAT (2018-07-20 21:01:23) - Komentarzy:(8)
Porzucanie zwierząt jest karalne. Sezon wakacji to plaga tego typu zachowań, reagujmy! (2018-07-20 16:20:08) - Komentarzy:(0)
Wielcy budowniczowie sanktuarium pw. św. Marii Magdaleny w Puszczy Solskiej - Biłgoraju. Księża Dubiszewski i Bargieł (2018-07-21 16:45:19) - Komentarzy:(1)
Budowniczowie sanktuarium św. Marii Magdaleny w Puszczy Solskiej - Biłgoraju. Wielcy patrioci (2018-07-20 10:50:13) - Komentarzy:(1)
Wojciech Szczęsny - najszczęśliwszy piłkarz na świecie (2018-07-01 10:37:41) - Komentarzy:(0)


  Komentarze (4)
     

Oczywiście Adaś, że mnie zobaczysz.
2018-07-11 11:23:00
Sobota godz. 21.00 Restauracja Sitarska sala kominkowa . Czekam !

Adaś
2018-07-11 10:38:10
fajne włosy, super d.peczka no i oczywiście impreza super ;-) . Zobaczę Cię jeszcze?

Gość
2018-07-11 09:46:30
Super inicjatywa!! Oby częściej :)

Piotr
2018-07-10 15:42:29
... fajny pomysl tylko dlaczego rosłan za darmo w roku wyborczym a nie wcześniej ...