Strona glowna

Sobota, 23 czerwca 2018, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

III miejsce tenisistek stołowych ZSZiO

Dodane: red Data: 2018-02-22 08:30:34 (czytane: 1228)  Wersja do druku

Tenisistki stołowe Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju zajęły III miejsce w rejonowych zawody w tenisie stołowym dziewcząt.

Rywalizacja odbyła się w lutym br. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w rejonowych zawodach w tenisie stołowym. W zawodach oprócz dziewcząt z ZSZiO wzięły udział reprezentantki Janowa Lubelskiego, Kraśnika i Lublina.

tenis_stolowy_bilgoraj.jpg

Drużyna naszej "z Przemysłowej" w składzie: Furmanek Aleksandra (IV TF), Myszak Kamila (I TO), Powroźnik Patrycja (I TG) zajęła III miejsce. Opiekunem drużyny był Robert Koman.

/red./

Przeczytaj również:
Jan Chrzciciel - 'Bóg jest łaskawy' (2018-06-23 21:38:24) - Komentarzy:(0)
Zmiany personalne księży w parafiach Ziemi Biłgorajskiej (2018-06-23 17:31:15) - Komentarzy:(0)
Opinia Instututu Pamięci Narodowej w sprawie pomnika Józefa Dechnika (2018-06-23 16:45:05) - Komentarzy:(4)
Wakacje: lepiej wybrać hotel czy apartament na doby? (2018-06-23 16:27:13) - Komentarzy:(0)
Łada Cup 2018 (FOTO) (2018-06-23 15:49:34) - Komentarzy:(0)
Burmistrz zarobi mniej (AUDIO) (2018-06-22 15:31:23) - Komentarzy:(15)
Ignacy Tarski finalistą Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (2018-06-22 15:00:02) - Komentarzy:(0)
Święta Maria Magdalena patronem Biłgoraja na 440-lecie lokacji Miasta? (2018-06-22 14:40:13) - Komentarzy:(15)
Żegnaj szkoło, witajcie wakacje! (FOTO) (2018-06-22 13:34:21) - Komentarzy:(0)
Szpital wznowił przyjęcia pacjentów (2018-06-21 15:10:19) - Komentarzy:(1)


  Komentarze (4)
     

PePe
2018-02-25 21:37:48
Bardzo ładne i zdolne dziewczyny!! Zgadzam sie z poprzednim komentarzem bo większość dzisiaj młodych bez pasji tylko telefon i fb.. Brawo pozdrawiam.Oby tak dalej!!

Kibic
2018-02-22 19:04:59
Brawo ZSZiO!

tak trzymać
2018-02-22 09:38:47
Brawa i gratulacje dla dziewczyn. Słowa uznania przede wszystkim za to że potrafią posługiwać się czymś innym niż telefon (jak większość rówieśników)

tubylec
2018-02-22 09:22:36
Gratulacje dla dziewczyn i słowa uznania za to że są jeszcze młodzi ludzie którzy potrafią posługiwać czymś innym niż telefon