Strona glowna

Wtorek, 16 października 2018, Do końca roku 76 dni Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Wiadomosci

Studniówka I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ (FOTO, VIDEO)

Dodane: red Data: 2018-01-14 00:20:36 (czytane: 14197)  Wersja do druku

Uczniowie klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ, 13 stycznia br. przeżywali swój bal maturalny. Po raz pierwszy w historii biłgorajskiego ONZ-tu studniówka nie odbyła się w szkole, tylko w jednym z lokali położonych na terenie Janowa Lubelskiego.

studniowka_onz_bilgoraj_video.jpg

>>KLIKNIJ<< i oglądaj

Bal maturalny świętowali uczniowie 9 klas Liceum Ogólnokształcącego, ich rodzice oraz część grona pedagogicznego ONZ-tu, w tym wychowawcy i dyrekcja. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także posłowie na Sejm RP Agata Borowiec, Piotr Olszówka i Janusz Szewczak oraz etatowy członek Zarządu Powiatu Jarosław Lipiec. Obecni byli także duszpasterze związani ze szkołą. Listy okolicznościowe do tegorocznych maturzystów wystosował Lubelski Kurator Oświaty i Burmistrz Miasta Biłgoraj.

studniowka_onz_2018.JPG

-Dziś nadszedł długo wyczekiwany przez nas wieczór. Przez trzy lata nie szczędziliśmy naszych wysiłków, zdobywaliśmy wiedzę, pracowaliśmy by osiągnąć wyznaczone cele. Dzisiejszego wieczoru, pragniemy jednak odłożyć na bok wszelkie troski, by naszym udziałem stała się dobra zabawa. Mamy przyjemność powitać wszystkich państwa na balu studniówkowym I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju. Studniówka to czas, zabawy, to pierwszy bal, który pozostaje w pamięci i sercach. jesteśmy szczęśliwi, że możemy być tu i teraz. Cieszy nas obecność zacnych gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością - mówili otwierając bal przedstawiciele młodzieży.

Przeczytaj również:
Czy Sąd może oddalić wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej? (2018-10-16 00:01:45) - Komentarzy:(0)
Program wyborczy Wojciecha Glenia, kandydata na urząd Burmistrza Biłgoraja (2018-10-15 20:54:45) - Komentarzy:(17)
Stypendia dla uczniów wręczone (2018-10-15 19:07:24) - Komentarzy:(0)
Miejsca Pamięci - i miejsca niezapomniane (2018-10-15 12:49:09) - Komentarzy:(0)
Policjanci uratowali wycieńczonego labradora, zamkniętego w nagrzanym samochodzie (2018-10-15 12:39:33) - Komentarzy:(0)
Goście z Włoch i Gruzji w Szkole Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju (2018-10-15 12:24:23) - Komentarzy:(0)
Wiceminister Michał Wójcik na Ziemi Biłgorajskiej (FOTO, AUDIO) (2018-10-15 12:06:03) - Komentarzy:(3)
Na maryjną i patriotyczną nutę (FOTO) (2018-10-14 19:41:41) - Komentarzy:(0)
'Pięć punktów' dla rozwoju zachodniej części Biłgoraja (2018-10-14 19:01:25) - Komentarzy:(60)
Piesze i rowerowe 'powitanie jesieni (2018-10-14 10:57:09) - Komentarzy:(0)


  Komentarze (7)
     

Do Opinia
2018-01-16 23:10:27
Inteligentni ludzie rozumieją, że studniówkę organizuje Komitet Organizacyjny, w skład którego wchodzą rodzice, a nie dyrektor czy dyrekcja...

Rodzic
2018-01-15 09:06:35
Mądry rodzic nie pozwoli niedoświadczonym dzieciom (chociaż pełnoletni to nie są dojrzali) jeździć autami i odpowiadać za swoich kolegów. To samo mogło się wydarzyć kiedy studniówka byłaby w szkole i młodzież z jakiejś wsi wracałaby samodzielnie do domu. Studniówkę po to wyprowadzono ze szkoły żeby było taniej, a nie płacenie za sale gimnastyczną w swojej szkole tyle tysięcy z łotych... czy to zgodne z prawem??????

Alka
2018-01-14 16:01:05
Czas studniówki w ONZ-cie prysł. To nie jest studniówka...to jest kolejne pseudowesele czy inny bar karnawałowy

Opinia
2018-01-14 14:40:08
Z przykrością patrzę na te zdjęcia, szkoła w której się uczyłam, szkoła w której był świetny klimat nie tylko do nauki, ale i miejsce w którym odbyła się moja studniówka, gdzie szkoła posiada odpowiednie zaplecze i miejsce musi wyjeżdżać do Janowa, bo co to taka moda, na bale poza szkołą?! Wstyd dla dyrektora i całej dyrekcji, że zgadzają się na takie rzeczy. Problem jest tylko jeden odświeżyć dyrekcję, postawić na kogoś młodego dynamicznego, kogoś komu się chce.

2018-01-14 13:32:08
Czy ta studniówka to impreza szkolna, czy zwykły bal karnawałowy?

2018-01-14 11:49:35
Nie lepiej zawieźć dzieci autobusami i busami na studniówkę? Po co prywatne auta? Prywatne auta to woziliśmy dzieci sami my rodzice. Młodzież zmęczona jest po studniówce.

Jula
2018-01-14 08:43:26
Smutne zakończenie studniówki, wypadek w Dzwoli . 2 dziewczyny i 3 chłopaków, samochód dachował. Widok to był straszny.Miiejmy nadzieję że wszyscy wyjdą z tego cało i przystąpią do matury. Niech to będzie przestroga dla tych wszystkich którzy chcieli splendoru i studniówki w terenie, szczególnie dla tych mądrych rodziców którzy tak bardzo upierali się za balem poza szkołą bo za własne pieniądze mogli stracić dziecko. Czas na zastanowienie.