Strona glowna

Wtorek, 16 października 2018, Do końca roku 76 dni Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Wiadomosci

Policjant 'na podwójnym gazie' sprawcą kolizji

Dodane: red Data: 2018-01-12 14:26:48 (czytane: 4334)  Wersja do druku

Prokuratura Okręgowa zdecyduje gdzie trafi sprawa policjanta KPP w Biłgoraju, który pod wpływem alkoholu doprowadził do kolizji drogowej w miejscowości Sól w Gminie Biłgoraj. Do zdarzenia drogowego doszło 9 stycznia br.

Sprawa dotyczy jednego z funkcjonariuszy Komendy Powiatowej w Biłgoraju, który pod wpływem alkoholu miał doprowadzić do kolizji drogowej w miejscowości Sól, do zdarzenia miało dojść 9 stycznia 2018 roku. Policjant ten jest także radnym jednego z samorządów gminnych Powiatu Biłgorajskiego. W ostatnim czasie, jak wynika z naszych informacji odsunięty był od czynności służbowych w biłgorajskiej Komendzie.

pijany_policjant.JPG

Nasze informacje potwierdza Prokurator Rejonowy w Biłgoraju Marek Głowala. Nie chce jednak zdradzać szczegółów i odsyła do Prokuratury Okręgowej w Zamościu, gdzie trafić miały dokumenty z prośba o wyłączenie tutejszej Prokuratury z prowadzenia sprawy. Do której prokuratury trafi sprawa i jakie były okoliczności kolizji z 9 stycznia br. chcieliśmy zapytać w Prokuraturze Okręgowej. Niestety nie udało nam się do chwili obecnej skontaktować z jej rzecznikiem prasowym. -Komendant Powiatowy Policji w Biłgoraju, niezwłocznie po otrzymaniu informacji wszczął wobec policjanta postępowanie dyscyplinarne o wydalenie ze służby - informuje sierżant sztabowy Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju.

Przeczytaj również:
Czy Sąd może oddalić wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej? (2018-10-16 00:01:45) - Komentarzy:(0)
Program wyborczy Wojciecha Glenia, kandydata na urząd Burmistrza Biłgoraja (2018-10-15 20:54:45) - Komentarzy:(18)
Stypendia dla uczniów wręczone (2018-10-15 19:07:24) - Komentarzy:(0)
Miejsca Pamięci - i miejsca niezapomniane (2018-10-15 12:49:09) - Komentarzy:(0)
Policjanci uratowali wycieńczonego labradora, zamkniętego w nagrzanym samochodzie (2018-10-15 12:39:33) - Komentarzy:(0)
Goście z Włoch i Gruzji w Szkole Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju (2018-10-15 12:24:23) - Komentarzy:(0)
Wiceminister Michał Wójcik na Ziemi Biłgorajskiej (FOTO, AUDIO) (2018-10-15 12:06:03) - Komentarzy:(3)
Na maryjną i patriotyczną nutę (FOTO) (2018-10-14 19:41:41) - Komentarzy:(0)
'Pięć punktów' dla rozwoju zachodniej części Biłgoraja (2018-10-14 19:01:25) - Komentarzy:(60)
Piesze i rowerowe 'powitanie jesieni (2018-10-14 10:57:09) - Komentarzy:(0)


  Komentarze (10)
     

2018-01-14 21:49:41
Ciekawe co na to Kaczyński powie

Jan
2018-01-14 21:38:06
Kto w poprzednich wyborach samorządowych układał listy osób kandydujących z PiS i czy osoby odpowiedzialne zostały z tego rozliczone?

2018-01-14 16:20:17
Pamiętam ja Strzała pchała kandydaturę tego gościa na listę PiS

Kuba
2018-01-13 09:56:56
Powinni go odrazu dozywotnio pozbawic mozliwosci wykonywania zawodu!

J56
2018-01-13 09:44:53
Panie radny-policjancie nie mający nic wspólnego z PiS z list którego nim jesteś radnym a nie policjantem. Dobrze pogadasz z panem posłem to i prawo jazdy się znajdzie drugie bo to pierwsze pewnie ci zabiorą. Nie wykluczone, że to przeszkoda była pijana a nie pan.

Olszówka to dlaczego radny cały czas był radnym PiS skoro niby nic go nie łączyło z PiS? Nie został wyrzucony po wyborach, więc teraz prosze nie wymyślać głupot.
2018-01-12 16:00:11

Do redakcji
2018-01-12 15:43:40
Mam tylko taką prośbę, aby nie rezygnować z kontaktu z tym rzecznikiem. Od tego jest rzecznik prasowy i jego psim obowiązkiem jest udzielanie informacji mediom!!!

heh
2018-01-12 15:26:47
NO to "fajnie" to wygląda, że nie można się skontaktować z rzecznikiem. Bo to nie rzecznik tylko pionek-marionetka. W tej chwili "trwają czynności" jak zamydlić sprawę, dlatego rzecznik nabiera wody w usta, bo nie zna jeszcze szczegółów i wyników matactwa. Korupcja jest wszędzie, niestety nie pozbyliśmy ise jeszcze tej patologii w zupełności.

Silk
2018-01-12 15:04:42
Dlaczego mnie to nie dziwi?

kulson
2018-01-12 14:53:14
to jest niemożliwe aby policjant prowadził po "pijaku" ! struże prawa są czyści jak łza ! oni nie piją alkoholu ani nie palą papierosów z "przemytu" oni się tego "brzydzą" oni z tym walczą ! ta cała sprawa jest wyssana z palca tak !!!