Czwartek, 28 marca 2024, Do końca roku 278 dni Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Wiadomosci

Przegrana z Tomasovią na koniec rundy jesiennej

Dodane: red Data: 2017-11-13 11:53:57 (czytane: 2166)  Wersja do druku

Piłkarzom Łady nie udało się sprawić miłej niespodzianki swoim kibicom na koniec rundy jesiennej. Nasza drużyna pod wodzą trenera Bartłomieja Kowalika uległa Tomasovii 1:4.

Pierwsza połowa meczu w wykonaniu naszego zespołu wyglądała bardzo dobrze. Biłgorajscy piłkarze dominowali na boisku i odważnie szukali swoich szansa na zdobycie gola. W 7 minucie pierwszy sygnał dał Damian Chmura, który zdecydował się na uderzenie z dystansu. Goście odpowiedzieli bardzo niecelnym strzałem z rzutu wolnego. W jednym z kolejnych ataków Łada wyszła na prowadzenie – po stałym fragmencie pod bramką rywala najlepiej odnalazł się Chmura, który wpakował piłkę do siatki.

„Biało - niebiescy” w pierwszej odsłonie mieli jeszcze kilka szans na podwyższenie rezultatu. Najlepszej z nich nie wykorzystał Michał Skubis, który oddał bardzo ładny strzał głową, ale minimalnie się pomylił. Kolejne słabe zawody rozegrał Jurij Perin. Cechami, które charakteryzowały jego poczynania na boisku były zbyt długie przetrzymywanie piłki i brak koncentracji. Znakomicie spisywali się za to nasi młodzieżowcy, wspomniani już Chmura i Skubis, a także Janusz Birut, który znów pokazywał to, co dla niego typowe, czyli dokładne piłki do napastników. Z dobrej strony pokazali się też Marcin Dycha i Damian Rataj. Przez większą część pierwszej połowy gra Łady wyglądała dobrze. Niestety po zejściu z boiska kontuzjowanego Grzegorza Mulawy formacja obronna wpadła w tarapaty.