Strona glowna

Czwartek, 25 maja 2017, Do końca roku 220 dni Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Wiadomosci

'Biłgoraj biega' (FOTO)

Dodane: red Data: 2017-05-19 18:32:24 (czytane: 3085)  Wersja do druku

Wszystkich chętni dzieci i młodzież, dorośli i seniorzy, a szczególnie osoby które dopiero myślą o bieganiu, albo niedawno rozpoczęły tą wspaniałą przygodę mogły wziąć udział w biegu pn. "Biłgoraj biega". Po biegu była możliwość posilić się kiełbaską z grilla, a w konkursach wygrać m. in. rower.

Organizatorami imprezy była Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju oraz inicjatywa "Biłgoraj Biega". Głównym celem akcji było propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród mieszkańców Biłgoraja i okolic, a także zwrócenie na potrzeby biegaczy - amatorów jako użytkowników dróg. -Chcemy także zwrócić uwagę na potrzebę zapewnienia amatorom joggingu warunków do rozwoju swej pasji, w tym bezpiecznego dostępu do obiektów lekkoatletyczny na stadionie OSiR, w tym budowa ścieżki chodnika łączącej Ośrodek z obwodnicą północną - zaznacza Piotr Swacha.

bilgoraj_biega.JPG


Na starcie rekreacyjnego biegu - pod Urzędem Miasta Biłgoraj - zjawili się biegacze w różnym wieku, by wspólnie przebiec 1 500 metrów. -Chcemy także w tym roku rozbiegać Biłgoraj. Chętnych nie brakuje, głównie dopisały dzieci, ale są także całe rodziny. To bieg rekreacyjny, chcemy pokazać że jogging jest przyjemnością. W organizację imprezy zaangażowany jest OSiR i inicjatywa" Biłgoraj Biega" oraz "Rowerowe Roztocze" - podkreśla Mieczysław Jamroz. Po biegu na obiektach OSiR odbył sie majowy piknik połączony z losowanie nagród i poczęstunkiem. Nagrody ufundowali Burmistrz Miasta Biłgoraj i PSB Mrówka Biłgoraj.

patronat_medialny_bilgorajcompl.jpg

Przeczytaj również:
Ważna informacja dla posiadaczy koron szwedzkich (2017-05-25 13:10:38) - Komentarzy:(0)
Jan Paweł II oczami dzieci (FOTO) (2017-05-25 11:45:57) - Komentarzy:(0)
Absolutoryjna Sesja Rady Powiatu w Biłgoraju: Emisja NA ŻYWO na bilgoraj.com.pl (2017-05-25 15:59:14) - Komentarzy:(0)
Biskup Jan Śrutwa udzielił sakramentu bierzmowania biłgorajskiej młodzieży (FOTO) (2017-05-24 21:20:54) - Komentarzy:(0)
W przyszłym roku Józefów będzie gościł maratończyków (2017-05-25 07:59:58) - Komentarzy:(1)
O turystyce w ZSZiO wiedzą prawie wszystko (2017-05-25 09:37:25) - Komentarzy:(1)
'Dzień strażaka' w KP PSP w Biłgoraju (2017-05-24 14:12:47) - Komentarzy:(0)
5. 'Pociąg do czytania' (2017-05-24 13:58:34) - Komentarzy:(0)
To marzenie większości dzieci i jeden z nielicznych przypadków, kiedy rodzeństwo jest tak zgodne. Ty także pomyśl o takim rozwiązaniu (2017-05-24 13:36:37) - Komentarzy:(0)
Dzień otwarty w biłgorajskim 'Medyku' (FOTO) (2017-05-24 13:08:41) - Komentarzy:(1)


  Komentarze (19)
     

Biegacz
2017-05-22 14:44:07
Super imprezka. A niektórym hejterom-frustratom też proponuję bieganie jako najlepszy sposób na odstresowanie się.

Biłgoraj Biega
2017-05-22 10:16:46
18 czerwca odbędzie się po raz czwarty Bieg Sitarski. Tam też będzie losowanie nagród wśród uczestników. Myślę, że to jest fajna sprawa, bo zauważa się nie tylko tych na pierwszych miejscach, ale każdy może na biegu coś zdobyć. Już teraz zapraszamy Silka i 5k do losowania. Ciekawe czy wam jakiś sfrustrowany hejter nie zarzuci ustawiania?

2017-05-22 09:56:53
A sponsorem głównym akcji była Biłgorajska PSB "Mrówka". Na imprezie wielokrotnie o tym informowano.

M do e
2017-05-22 09:53:52
A skąd ten jad i obrażanie ludzi - OSiR-u przede wszystkim. Chyba nie byłeś/-aś na imprezie, bo wiedziałbyś/-abyś, że nie odbywał się pod hasłem spalania kalorii. A pomysł kiełbasek z grilla chyba był dobry skoro prawie wszyscy z nich korzystali. Pomysłów na OSiR nie brakuje wystarczy wejść na internetowa stronę i zobaczyć kalendarz imprez. Śmiem twierdzić, że mało który OSiR ma taką ofertę. Możesz się nie zgadzać, że taka forma (rekreacyjny bieg dla wszystkich chętnych) jest promocją aktywności ruchowej i sportu, ale po ilości uczestników - ponad 200 - i to w zdecydowanej większości nie członków tych kilku wymienionych przez Ciebie klubów widać, że ta impreza "przyjęła się" w Biłgoraju. A swoją drogą uważasz, że ciężarowcom, piłkarzom i lekkoatletom należy zabronić biegania?

e
2017-05-21 20:14:24
Na osirku już nie macie co robić? Brakuje wam pomysłu na sportowe imprezy? Jak widać żaden sponsor nie był zainteresowany tą farsą z własnej kieszeni opłaciliście by zachować twarz okraśiliście bieg sztucznym tłumem i jest zabawa .
Kto biegł? Ciężarowcy, biegacze ze znicza, Łada zrobiła sobie rozgrzewkę przed treningiem i pytam Ciebie Mietek jakasz to promocja, jak tych uczestników do sportu nie trzeba zachęcać ????? Daliście kiełbachę na koniec i gdzie tu logika. Uczestnicy przyswoili więcej kalorii niż spalili. Promocja udała się kapitalnie ale osirowej głupoty.

Sliku mój drogi
2017-05-21 17:23:43
Podaj chociaż imię i pierwszą literę nazwiska (będziesz "prawnie kryty") osoby, która "4 razy z rzędu wylosowała i dostała nagrody". Uwiarygodnij jakoś swoją "sensację".

Silk
2017-05-21 17:12:25
Do "do Slika (2017-05-21 13:24:26)"
Żądanie przedstawienia "ustawiacza" z imienia i nazwiska jest nierealne. Przecież wiele osób było zaangażowanych w organizację impry. Skoro jednak była taka sytuacja, gdy jedna osoba otrzymała 4 (słownie: cztery) nagrody z rzędu, to chyba coś coś jest na rzeczy. Jeśli jednak uważasz, że to taki farciarz, to niech zagra w Lotto. Po co ma się rozdrabniać?... :(I)

O czym ty piszesz?
2017-05-21 15:14:20
"przerost formy nad treścią" jest pojęciem literackim i oznacza że ktoś odbiegł od formy wypowiedzi i pisze za dużo i nie na temat. Co to ma wspólnego z tą imprezą ? Skąd stwierdzenie, że osir "wydał tak dużo żeby przebiec tak mało"? Uważasz że tym dzieciakom i ich rodzicom trzeba od razu maraton zafundować? I skąd wiesz ile osir wydał na organizację? Bo mi sie wydaje że nie masz pojęcia o czym piszesz - po prostu PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ!

DO ORGANIZATORÓW
2017-05-21 14:34:28
Wiem, że trud w zorganizowaniu tego rodzaju przedsięwzięcia jest wielki i tym bardziej przerost formy nad treścią jest dostrzegalny. Drodzy organizatorzy, rozdaliście przecudne nagrody, ale niewspółmierne do poziomu organizacji imprezy. Szkoda, że trzeba wydać tak dużo, żeby przebiec tak mało. Promocja biegania jest tak banalna i wygląda na to, jakby OSiR nie maiał na co wydawać pieniędzy .

do 5k
2017-05-21 13:37:12
Wskaż (z imienia i nazwiska) którego to z losujących "znajomkiem" jest ten chłopiec co wylosował rower. I taka propozycja: zorganizuj jakąś ogólnie dostępną imprezę dla mieszkańców Biłgoraja, załatw upominki i nagrody, i rozlosuj je tak, żeby nie trafił na żadną ktoś z Twoich "znajomków". To będzie dopiero "pic". A oskarżanie ludzi angażujących darmowo swój czas, energię a nierzadko też i pieniądze w społeczne akcje o jakieś oszustwa jest zwykłą podłością.